Тендер на проведення тренінгу із стратегічного планування та організаційного розвитку

Оголошено тендер на обрання провайдера для проведення дводенного тренінгу із стратегічного планування та організаційного розвитку ГО «Молодь за краще майбутнє». Дедлайн - 11 січня 2019 р.

Термін подачі тендерних пропозицій:

Середа, 11 cічня 2019 року.

Адреса:

e-mail: youthforbf@gmail.com

Максимальна сума тендеру (грн)

12 000 гривень

Види послуг  Тренінг

Опис

Проведення сесії стратегічного планування у форматі 2-х модулів (визначеня місії, візії та цілей з подальшим створенням на їх базі стратегічного плану розвитку організації, побудови внутрішньої структури та роботи з існуючими та потенційними учасниками та учасницями організації.) Створення дорожньої карти майбутніх заходів, медійну карту із відповідними рубрикаціями, та стратегії розвитку напрямку співпраці з бізнесом, пропис внутрішніх розпоряджень по організаційній роботі, що допоможе збільшити охоплення та користь від проробленої роботи нашої ГО, а також дозволить масштабувати та покращити роботу вже існуючих ініціатив через педвищення компетенції та перерозподіл зусиль у внутрішній діяльності організації.

Вимоги до виконавців

Досвід надання тренерських послуг не менше року. На підтвердження, відгук організації, яка співпрацювала з тренером раніше та отримала позитивний результат (упроваджені зміни в НГО).

Тематики

Стратегічне планування в ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Гребенюк Владислав Сергійович

Кількість учасників

8 осіб

youthforbf@gmail.com, 067-58-07-548 (Владислав) 

Контакти

  • youthforbf@gmail.com
  • 067-58-07-548 (Владислав)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.