bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант з медіа та комунікацій для Freedom House в Україні

Freedom House оголошує конкурс на позицію консультанта, який розроблятиме та впроваджуватиме загальну стратегію з медіа та комунікацій для Freedom House Ukraine (FHU), а також 4 конкретні проектні плани по медіа та комунікаціям. Дедлайн - 9 грудня 2018 р. 

 1. I.               Загальна інформація

Freedom House – організація, що сприяє розвитку демократичних інституцій та захисту прав людини у світі шляхом ґрунтовної підтримки та взаємодії з громадянським суспільством, правозахисниками та урядами.

Маючи офіс у Києві (Україна), Freedom House наразі імплементує 4 проекти, націлені на підтримку розвитку демократії та захисту механізмів прав людини в Україні, зокрема, у сфері свободи асоціації, свободи слова, громадського контролю державних органів влади, а також прав ЛГБТІ-спільноти. Крім заходів в рамках наших проектів, офіс Freedom House в Україні представляє звіти та заяви Freedom House по Україні та проводить ряд інших публічних кампаній з метою підтримки прав людини у країні.

 1. II.            Описання обов’язків

Freedom House оголошує конкурс на позицію консультанта, який розроблятиме та впроваджуватиме загальну стратегію з медіа та комунікацій для Freedom House Ukraine (FHU), а також 4 конкретні плани по медіа та комунікаціям, які будуть спрямовані на досягнення конкретних цілей проектів.

A
Стратегія по Україні

І Фаза консультування…

 • Розробляти стратегію комунікацій для FHU,  включаючи ключові повідомлення для організації
 • Розробляти соціальну медіа-стратегію для FHU
 • Розробляти інструменти по медіа та комунікаціям для FHU з метою ефективної взаємодії з медіа та широкою аудиторією
 • Розробляти та оновлювати список медіа на базі існуючого списку FHU
 • Створення інструментів /методів медіа-моніторингу для  команди FHU для моніторингу охоплення та згадування

 

 II Фаза консультування

 • Підтримка реалізації стратегії роботи з медіа
 • Підтримка впровадження інструментів у сфері медіа та комунікацій
 • Підтримка впровадження інструментів / методології медіа-моніторингу

B
Проект 1 : Стратегія – публічна активність та нагляд

 IФаза консультування…

 • Сприяння у проведенні 1-денного семінару з FHU та українськими партнерами щодо розробки плану по медіа та комунікаціям
 • Розробка плану по медіа та комунікаціям для проекту у співпраці з FHU та українськими партнерами після 1-денного семінару
 • Розробка «брендбука» щодо комунікаційної концепції та ключових повідомлень, необхідного для реалізації плану по медіа та комунікаціям

 II Фаза консультування …

 • Підтримка впровадження плану по медіа та комунікаціям

C
Проекти 2-4: Стратегії  - свобода слова, права ЛГБТІ-спільноти, громадянське суспільство

 I Фаза консультування…

 • Розробка базового комунікаційного плану для кожного проекту

 II Фаза консультування…

 • Підтримка реалізації комунікаційних планів для проектів

Консультування відбудеться у два етапи.

I Фаза - Розвиток комунікаційних стратегій, планів та інструментів - (приблизно 4 місяці роботи з частковою зайнятістю)

Перший етап консультування полягатиме у розробці стратегій, планів та інструментів, які будуть впроваджуватися консультантом у тісній співпраці з командою FHU під час другого етапу. Розроблені стратегії, плани та інструменти мають бути наступними:

А - Стратегія по Україні

 • Стратегія комунікації для FHU – Стратегія повинна спиратися на організаційну стратегію Freedom House, існуючу політику та практику FHU, а також на конкретні плани щодо сприяння ефективній співпраці FHU з українськими та міжнародними ЗМІ, українським урядом та українською громадськістю. Стратегія повинна включати в себе загальні ідеї для організації, які можуть бути використані для її публічної комунікації.
 • Соціальна медіа-стратегія для FHU – Стратегія повинна спиратися на організаційну стратегію Freedom House, існуючу політику та практику FHU та конкретні плани щодо сприяння ефективному залученню FHU до соціальних мереж. Необхідно включити стратегії ефективного залучення коментарів/обговорень у соціальних мережах, а також аналіз присутності у соціальнихмережах та участі у них.
 • Інструменти по медіа та комунікаціям для FHU : Консультант повинен розробити меню інструментів комунікації, які FHU може реалізувати в різних ситуаціях, щоб ефективно повідомляти громадськості та ЗМІ про свою позицію щодо якогось питання чи події. Серед інструментів повинні бути ті, що реалізуються за підтримки штаб-квартири Freedom House, зокрема, заяви Freedom House та публікації у соціальних мережах англійською та українською мовами для ефективного розповсюдження повідомлень для ЗМІ та широкої аудиторії.
 • Список медіа на основі існуючого медіа-списку FHU : FHU має медіа-список, що складається з приблизно 700 контактів. Консультант повинен оптимізувати та оновлювати список.
 • Інструменти / методологія моніторингу засобів масової інформації : Консультант повинен ідентифікувати та встановити прості інструменти моніторингу засобів масової інформації для команди FHU, щоб стежити за охопленням та згадуваннями FHU та партнерів в Україні.

 

B - Проект 1 : Стратегія – публічна активність та нагляд

 • 1-денний семінар з FHU та українськими партнерами - Консультант сприятиме проведенню 1-денного семінару для розробки плану по медіа та комунікаціям для нового проекту, спрямованого на підтримку залучення громадянського суспільства до роботи державних органів та нагляду за ними, з метою демонстрації як партнерство та взаємодія між ними може бути взаємовигідними та продуктивними. Проект полягає у діяльності на регіональному та національному рівні FHU та трьох українських неурядових організацій, які слід враховувати при організації семінару та розробці плану по медіа та комунікаціям.
 • План по медіа та комунікаціям для проекту - Після 1-денного семінару, консультант розробить план по медіа та комунікаціям для проекту на основі обговорюваних тем та рішень, прийнятих на одноденному семінарі.
 • «Брендбук» - Після 1-денного семінару, консультант розробить комунікаційний «брендбук» для проекту, щоб полегшити ефективну взаємодію з медіа та комунікацію щодо проекту та його ключові ідеї та повідомлення.  

C – Проекти 2-4: Стратегії – свобода слова, права ЛГБТІ-спільноти, громадянське суспільство

          • Базовий план комунікацій для проекту - Консультант розроблятиме основний  план по медіа та комунікаціям для проекту, консультуючись з командою FHU.

ІІ Фаза консультування - Підтримка впровадження стратегій, планів та інструментів по комунікаціям - (приблизно 1 рік роботи з частковою зайнятістю)

Під час другої фази консультування, консультант сприятиме, наскільки це буде необхідно, впровадженню стратегій, планів та інструментів, розроблених під час першої фази, у тісній співпраці з командою FHU. Ми розраховуємо на приблизно 20 годин роботи на місяць.

 1. III.          Очікувані результати роботи 

Після І фази, ми очікуємо на наступні результати роботи консультанта:

 1. Робочий план для І фази (A, B, C)
 2. Комунікаційна стратегія
 3. Стратегія комунікації у соціальних мережах
 4. Інструменти по медіа та комунікаціям
 5. Оновлений список медіа
 6. Інструменти/методологія для медіа-моніторингу
 7. B – одно-денний семінар
 8. B – план по медіа та комунікаціям
 9. B – комунікаційний «брендбук»
 10. C – базовий комунікаційний план по 3-ом проектам
 11. Звіт щодо роботи, проведеної під час І Фази (A, B, C)

Після ІІ фази, ми очікуємо на наступні результати роботи консультанта:

 1. Сприяння впровадженню стратегій та інструментів, розроблених під час І фази
 2. Звіт щодо роботи, проведеної під час ІІ Фази
 1. IV.          Оплата

Консультант отримає фіксовану плату за всі надані результати під час І Фазита погодинну плату (на основі часу, що буде фактично витрачено) за всі види роботи під час ІІ Фази.

 1. V.             Подання документів

Усі зацікавлені особи мають надіслати наступні документи на електронну пошту [email protected] до 9 грудня 2018 (включно) :

 • Супровідний лист, що описує досвід та кваліфікацію для цієї посади, включаючи попередній досвід роботи у сфері комунікацій в рамках діяльності неприбуткових правозахисних організацій
 • Резюме або CV
 • Бажаний розмір фіксованої плати за І Фазу роботи та бажаний розмір погодинної плати під час ІІ Фази роботи
 • Контактні дані 2 осіб, які можуть надати рекомендації

Ми вітаємо заявки від усіх зацікавлених осіб без будь-якої дискримінації на підставі віку, статі, раси, фізичних можливостей, віросповідання, сексуальної орієнтації, шлюбу, вагітності та материнства.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.