bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Керівник команди стратегічного планування в державних органах

Проект EDGE шукає лідера команди, який впровадить спрямований на досягнення результатів підхід до планування та оцінки ефективності проектів та реформ, які є необхідними для вступу України в НАТО.


Окрім реформування власне сектору безпеки і оборони України, план вступу в НАТО передбачає зміни у внутрішній політиці, зокрема децентралізацію, реформу виборчого законодавства, запобігання та протидію корупції, боротьбу з відмиванням доходів, реформування системи судоустрою, забезпечення енергетичної безпеки та економічної стабільності. План Україна-НАТО охоплює 13 міністерств та понад 60 інших державних органів.
Вплив:
• Ви зможете долучити свої досвід та експертизу до впорядкування процесів планування та управління для підвищення ефективності значної частини державного апарату.
Ви будете управляти змінами:
• Сформуєте команду з 6-ти експертів.
• Модерувати стратегічні сесії з командами міністерств (заступники міністрів, держсекретарі, експерти) та інших державних структур. — Очікується 80+ стратегічних сесій.
• Керувати комадною, яка буде:
o Допомагати стратегічним директоратам та департаментам державних структур формувати стратегічні та операційні цілі та узгоджувати їх з загально-урядовими стратегічними документами.
o Визначити показники ефективності та допомогти залученими державним структурами впровадити механімів моніторингу та оцінки ефективності.
o Надавати відповідальному підрозділу Секретаріату Кабінету Міністрів України допомогу в формуванні Річних національних програм Україна-НАТО та в оцінюванні їх виконання.
• Звітувати про виконання розпоряднику коштів технічної допомоги - проекту EDGE.
Розмовна та письмова англійська на високому рівні є обов’язковими.
Оплата конкурентна. Початок роботи - листопад-грудень 2018.

Деталі вакансії за посиланням: https://www.edge.in.ua/255-team-lead-anp.html

 

Контакти

  • prsm@fsr.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.