bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БО «Просвіта душі і серця» оголошує новий набір волонтерів

БО «Просвіта душі і серця» оголошує про новий набір волонтерів у свою команду. Стань частиною першої подібної організації в нашій країні та відчуй силу доброї справи на собі.

На сьогоднішній день організація працює вже більше року в Івано-Франківську та почала співпрацю з такими медичними закладами як: “Центральна міська клінічна лікарня”, “Обласний паліативний центр”, “Дитячий пульмонологічний реабілітаційний центр”, “Обласна дитяча лікарня”, “Дитяча міська лікарня”. Також ми займаємось волонтерством на дому із особами з інвалідністю.

Наша організація на сьогоднішній день налічує вже більше 100 волонтерів. Приєднуйся до нас, щоб ми могли забезпечити допомогою всіх людей, які цього потребують. Ми чекаємо на тебе!

Всю інформацію про нашу діяльність можна дізнатись із наших сторінок у соц. мережах, зокрема Facebook (Благодійна організація Просвіта душі і серця) та Instagram (@heartandsouleducation/БО “Просвіта душі і серця”)

Щоб приєднатись до нас потрібно заповнити Анкету волотера, після чого ми зв’яжемось з Вами.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1AWgPQRd0swAZQNG4U_ccq9oYBS_k9vRlgULRpq6HORbmnw/viewform

Контакти

  • 0986600635 - Любомир
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.