bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Молодіжні координатори Національного конкурсу «Молодіжна столиця України» в областях

Національна молодіжна рада України запрошуємо активну молодь з усіх регіонів України стати частиною команди національного конкурсу «Молодіжна столиця України» та подати заявку на регіонального координатора конкурсу. Дедлайн - 21 вересня 2018 р.

Національна молодіжна рада України запрошуємо активну молодь з усіх регіонів України стати частиною команди національного конкурсу «Молодіжна столиця України» та подати заявку на регіонального координатора конкурсу, який з 2017 року запроваджений в Україні на щорічній основі.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та органами місцевого самоврядування, а також сприяння створенню сприятливих умов для розвитку молоді в містах України.

У рамках підготовки заявок міст для участі в конкурсі та проведення інформаційної кампанії на регіональному й місцевому рівнях будуть обиратися координатори у 24 областях України.

Основним завданням регіональних координаторів є проведення прес-конференції та інформаційних заходів за участі представників органів місцевого самоврядування та активної молоді міста з метою популяризації національного конкурсу «Молодіжна столиця України» у регіонах України.
Задля якісного проведення інформаційної кампанії конкурсу передбачена підтримка діяльності регіональних координаторів та забезпечення їх необхідними матеріалами.

Реєстраційна форма для майбутніх координаторів конкурсу “Молодіжна столиця України” в областях: https://goo.gl/RJEs9J

Детальна інформація про конкурс http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/

Ініціаторами “Молодіжної столиці” є Мiнiстерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики, Національна Молодіжна Рада України - НМРУ - NYCUkraine.

Кінцевий термін подачі заявок до 21 вересня .

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

068 37 37 850, 063 68 34 277 - Олена 

 

Контакти

  • nycukr@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.