bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбір кандидатів до Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

У зв‘язку з ротацією члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника сектору хворих на туберкульоз або постраждалих від нього оголошено конкурс для відбору кандидатів. Дедлайн - 30 вересня 2018 р.

Ініціативна група запрошує зацікавлених кандидатів надсилати резюме та мотиваційний лист до 23:59 13 вересня 2018 року на дві електронні адреси: zdorovets_marina@ukr.net та smaryna1985@gmail.com з поміткою «кандидатура до ротації члена Національної ради». У мотиваційному листі вкажіть Вашу мотивацію та відповідний професійний досвід.

Після попереднього відбору кандидатів, остаточне визначення переможця, який буде делегований до участі у ротації члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу – представника сектору хворих на туберкульоз або постраждалих від нього, відбудеться шляхом голосування (представники сектору хворих на туберкульоз або постраждалих від нього матимуть можливість заповнити бюлетень, тим самим віддати голос за одного з претендентів, які подадуть свої кандидатури на участь у цьому конкурсі). Скан копію надсилати на дві електронні адреси: zdorovets_marina@ukr.net та smaryna1985@gmail.com  та/або оригінал анкети надсилати на поштову адресу: м. Черкаси, вул. Рєпіна 12/1 (з поміткою «голосування за кандидата в члени Національної ради») до 18:00 30 вересня 2018 року. Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені ініціативною групою не пізніше 08 жовтня 2018 року.

Деталі та критерії відбору кандидатів, дивіться у прикріплених файлах або за цим посиланням: https://goo.gl/2J3TJ4

Контакти

  • zdorovets_marina@ukr.net
  •  smaryna1985@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.