bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Волонтер/ка на 6 місячний проект до Польщі

КІПЦ Європейський клуб шукає молоду людину в віці від 18 до 30 років, які розмовляють англійською мовою, хочуть попрацювати в спортивно-відпочинковому центрі в якості волонтера Європейської волонтерської служби (EVS). Дедлайн - 9 вересня 2018 р.

Волонтаріат триватиме з 1го жовтня 2018 року по 31 березня 2019 року в польському спортивно-рекреаційному центрі гміни Клодзко.

Спортивно-рекреаційний центр  є культурною інституцією в сфері спорту та рекреації. Він складається з 29 культурних громадських центрів. Головною метою центру є підтримувати культурне життя та ініціативи дітей, підлітків та старших людей Клодзької гміни. Центр співпрацює з різноманітними музичними та танцювальними групами. В центрі є 68 працівників: 8 – на постійній основі, 60 – за громадським контрактом, а також інструктори з танців, ліплення з гліни, мистецтва, музики, футболу, настільного тенісу, волейболу, атлетики тощо.

Завдання для волонтера:

Волонтер/ка працюватиме до 6 годин на день, 5 днів на тиждень. Головним завданням волонтера буде організація дозвілля для дітей та підлітків або модерація культурних та спортивних заходів. Зважаючи на те, що центр складається з 29 центрів громад, організація воліла аби волонтер працював в різних місцях. Волонтер/ка братиме участь у майстернях відповідно до власних зацікавлень. Він/вона також можуть запропонувати власні активності для дітей та молоді. Також очікується, що волонтери допомагатимуть з організацією Різдвяних подій, їх промоцією, організацією концерту. Волонтер/ка також буде впроваджувати деякі активності в школах гміни Клодзко. Волонтери матимуть можливість попрацювати з молоддю через наступні активності: уроки куховаріння, ігри й інші активності для дітей після уроків, організація презентації своєї країни, розмовні клуби, домашнє приготування традиційних польських блюд зі студентами, розповсюдження свого ЄВС-досвід через шкільні газети та сайти, походи з учнями в кіно, участь в спортивних та культурних подіях. Критерії та вимоги до волонтерів

Базові:

 • 18-30 років;
 • Громадянин/ка України;
 • Наявний закордонний паспорт;
 • Розмовний рівень англійської мови;
 • Готовність рік жити далеко від родини й працювати в спортивно-рекреаційному центрі;
 • Бажання бути волонтером;
 • Зацікавленість в роботі з молоддю;
 • Відкрита людина, яка готова поширювати знання про свою культуру;
 • Готовність жити у багатокімнатних апартаментах з багатьма інтернаціональними сусідами.

Всіх кандидатів просимо заповнити анкету (шукайте в додатках) англійською мовою та надіслати її разом зі своїми CV та мотиваційним листом (теж виключно англійською мовою) на електронну адресу olenkoglazkova@gmail.com до 23:59 9го вересня 2018 року. В темі листа необхідно вказати EVS_EFM. Питання? Пишіть на вказаний мейл.

А ось тут можна почитати історію попередньої волонтерки на цій вакансії, Анни Ясіньковської - goo.gl/gF4J1L

Результати відбору будуть повідомлені ближче до кінця вересня. Організація залишає за собою право не  пояснювати чому обрали (або не обрали) того чи іншого кандидата.

Контакти

 • olenkoglazkova@gmail.com Альона Глазкова
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.