bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс тендерних пропозицій з метою відбору тренерів

Громадська організація «Офіс Регіонального Розвитку» у партнерстві з ChildFund Deutschland у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», оголошує конкурс тендерних пропозицій з метою відбору тренерів для осіннього циклу одноденних тренінгів з прав і свобод людини та шкільної медіації для підлітків 13-17 років та для вчителів загальноосвітніх шкіл півдня України. Дедлайн - 15 серпня 2018 р.

Тренінговий курс покликаний забезпечити учасників проекту знаннями про процеси шкільної медіації та підвищити їх обізнаність щодо прав і свобод людини, інклюзії молоді, навчивши їх визначеним мультиплікаторам. Крім того, навчання шкільній медіації у школах-учасницях матиме значення пілотної ініціативи та доповнення до навчального плану учнів південноукраїнських областей. Учні та педагоги не лише теоретично опановуватимуть нові знання про підходи до розробки стратегій розв’язання та вирішення конфліктів, а й втілюватимуть їх на практиці, паралельно з основним шкільним навчанням.

 На кого мають бути розраховані тренінгові програми?

У Одеській, Миколаївській та Херсонській областях здійснюється конкурсний відбір навчальних закладів, у рамках якого, буде відібрано по 3 школи у кожній області, а всього – 9 шкіл. Учні та вчителі відібраних шкіл, у рамках тренінгового циклу, отримають змогу пройти безкоштовне навчання шкільній медіації, ненасильницькому спілкуванню, познайомляться з фундаментальними правами і свободами людини, та здобудуть практичні навички розв’язання конфліктів у шкільному середовищі. Тренінговий цикл має закласти базові знання і навички з шкільної медіації, а головне, визначити активних школярів і вчителів, які розвиватимуть у подальшому осередки з шкільної медіації та стануть відомими, як такі, на півдні України.

Протягом осені 2018 року має бути реалізовано 18 одноденних тренінгів: 9 тренінгів для школярів у віці від 13 до 17 років, та паралельно 9 тренінгів для вчителів, соціальних працівників, шкільних психологів та представників адміністрацій шкіл. Кількість учасників у кожному такому тренінгу не повинна перевищувати – 30. Зазначені тренінги мають відбутися з розрахунку: по одному тренінгу для дітей та вчителів у кожній відібраній школі-учасниці.

Учасники тренінгів мають отримати базові знання про права і свободи дитини, способи і форми їх захисту, інклюзію у школі, про шкільну медіацію та подолання конфліктів, а також, навчитися уповноважувати школярів на подолання конфліктів через медіацію у ході навчального процесу.

Який період мають охоплювати тренінгові програми?

Період проведення паралельних тренінгових сесій для школярів та педагогів: вересень – листопад 2018 року.

Завдання, що ставляться перед тренерами:

 • Розробити навчально-тренінгові програми, що включатимуть теоретичні та практичні навчальні матеріали з медіації та прав людини, примирення, побудови діалогу, ненасильницької комунікації, подолання стереотипів. Програми повинні включати успішні національні та міжнародні кейси.
 • Програми тренінгів мають складатися з двох блоків: перший блок присвячений тематиці – права, свободи і обов’язки людини у сучасному світі; другий – шкільна медіація.
 • У випадку прийняття пропозиції тренера організаційним комітетом, прибути і взяти безпосередню участь у навчанні учасників тренінгів згідно погодженого календарного тренінгового плану протягом вересня – листопада 2018 року.
 • За результатами кожного реалізованого тренінгу, забезпечити підготовку та оперативне подання звітів про результати для організаторів.
 • Забезпечити підготовку та підбір навчальних матеріалів для тренінгів, а також тих матеріалів, що можуть використовуватися учасниками при проведенні власних презентаційних заходів.
 • Брати участь у підготовці інформаційно-медійних матеріалів для проекту, включаючи короткі інформаційні пам’ятки та інші графічні матеріали з тематик тренінгів.

Кого ми запрошуємо до участі у конкурсі тендерних пропозицій?

Насамперед, запрошуємо освітні центри, розвиткові організації, незалежних тренерів/команди тренерів, що мають практичний досвід розробки та проведення тренінгів за вказаними тематиками.

Основні вимоги до учасників тендерного конкурсу пропозицій:

 • підготовка і подання пропозицій на проведення усього циклу тренінгів, або окремих його блоків/сесій;
 • практичний досвід розробки тренінгових програм та реалізації тренінгів для школярів та вчителів з тематик: права і свободи людини, права дитини, медіація та примирення, неконфліктний діалог;
 • практичний досвід проведення тренінгів для дітей шкільного віку, та/або для вчителів, соціальних педагогів;
 • готовність до тренінгових поїздок по території України для реалізації навчальних тренінгів в школах Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Пропозиція обов’язково має містити:

 • Назву чи найменування подавача пропозиції. У випадку, якщо пропозицію подає юридична особа, пропозиція має містити повне найменування організації, організаційно-правову форму, ПІБ відповідальної посадової особи, контактну інформацію (юридична адреса, номер телефону, адреса електронної пошти, посилання на веб-сайт чи сторінки у соціальних мережах тощо). У випадку, якщо пропозицію подає фізична особа: ПІБ, контактна інформація (адреса, номер телефону, адреса електронної пошти, посилання на веб-сайт (за наявності) чи сторінки у соціальних мережах тощо);
 • Резюме тренера/ки/ів;
 • Опис (у довільній формі) організаційної та змістовної структури тренінгового циклу навчання (пропозиції щодо поділу на навчальні блоки чи сесії), тематична деталізація, приклади практичних завдань, інші методичні матеріали, способи і форми відстеження результативності тощо. Обсяг опису не повинен перевищувати 5 сторінок друкованого тексту;
 • Опис (у довільній формі) практичного досвіду розробки навчальних програм і стратегій, а також досвіду реалізації навчальних тренінгів з визначених тематик. Обсяг опису досвіду має бути не більше 2-х сторінок друкованого тексту. Бажано надати контакти осіб, з якими співпрацювали у рамках тренерської практичної діяльності;
 • Пропозицію щодо загальної вартості послуг та детальний розрахунок калькуляції цінової пропозиції.

Для організацій та фізичних осіб-підприємців необхідно додатково надати копії реєстраційних документів:

 • Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • Витягу з реєстрів платників ПДВ або платників єдиного податку (за наявності).

 Критерії відбору пропозицій:

 • Загальна інституційна спроможність (для юридичних осіб) і організаційна здатність (для фізичних осіб);
 • Досвід розробки програм та стратегій, а також, досвід реалізації навчальних програм у сфері прав людини, медіації, діалогів, ненасильницької комунікації та примирення.
 • Практичний досвід використання інструментів і практик медіації, у тому числі у конфліктних ситуаціях у школах.
 • Реалістичність запропонованого бюджету.

Громадська організація «Офіс Регіонального Розвитку» залишає за собою право на уточнення та деталізацію завдань у процесі переговорів з переможцем конкурсу пропозицій. Крім того, представники громадської організації залишають за собою право не пояснювати причини відхилення конкурсних пропозицій, а також, повної відміни цього конкурсу.

Для участі у конкурсі зацікавлені надавачі послуг мають до 17години 00 хвилин 15 серпня 2018 року надіслати свої пропозиції на електронну пошту: office@rdo.org.ua з поміткою «Конкурс пропозицій тренерів».

Будь-які питання щодо конкурсу, просимо вас спрямовувати на електронну пошту: office@rdo.org.ua з поміткою «Конкурс пропозицій тренерів».

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 25 серпня 2018 року.

Контакти

 • office@rdo.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.