Програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Дедлайн - 30 липня 2018 року.
Більше вакансій у розділі Вакансії
Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).
Приймаючі університети: Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.
Фінансування: Основне фінансування програми ім. Гамфрі здійснюється конгресом США через Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Інститут міжнародної освіти (IIE) допомагає Державному департаменту США в адмініструванні програми ім. Гамфрі.
Галузі на 2019 – 2020 академічний рік для громадян України:
Вимоги до учасників конкурсу: усі кандидати повинні мати щонайменш закічену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменш п’ять повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку), обмежений або жодного досвіду навчання у США. Учасники конкурсу повинні продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та гарне володіння англійською мовою. Очікується, що учасники програми матимуть навички адміністраторів та менеджерів.
Групові консультації: Координатор програми буде проводити консультації щодо заявки, в тому числі, написання есе, протягом періоду з 15 червня по 15 липня 2018 р. Претендентам на участь у програмі ім.. Губерта Г. Гамфрі переконливо рекомендується відвідати групові консультації або в Американському домі в Києві, або в режимі онлайн через вебінар. В ході цих сесій буде надана детальна інформація щодо специфіки програми. Зацікавлені особи повинні зареєструватися через Американський дім на групові консультації та вебінари. Якщо підтвердження реєстрації не отримане, слід зв'язатися з координатором програми.
Останній день подання заявок: 30 липня 2018 року до 17:00
Коментарі