bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Волонтерство у Болгарії

Потрібен ЕВС волонтер у Болгарію. Проект буде реалізований у місті Слівен, Болгарія, де працює приймаюча організація «Жага Життя». Проект триватиме 10 місяців, з вересня 2018 року по травень 2019 року. Дедлайн - 10 серпня 2018 року. 

Більше вакансій у розділі Вакансії 

Назва проекту “Європа без агресії та насильства”, яка має на меті допомогти дітям та молодим людям зрозуміти суть агресії, ушкодження та наслідки агресивної поведінки, як захистити себе від різних форм насильства і які переваги життя без насильства. Основним методом досягнення цих цілей є неформальна освіта

Приймаюча організація “Жага життя” - це неурядова організація з багаторічним досвідом роботи з молоддю. Організація успішно завершила десятки проектів з різною тематичною спрямованістю. Завдяки своїй роботі команда, яка складається з фахівців у різних сферах неформального навчання, допомагала сотням молодих людей.

Основна частина роботи над проектом “Європа без агресії та насильства” включатиме відвідування місцевих шкіл, де за допомогою методів неформальної освіти волонтери допоможуть учням отримати іншу точку зору на навколишній світ, не тільки пов’язану з їх життям у Болгарії, але і як громадянами Європейського Союзу. Волонтери також будуть працювати з групами молодих людей з уразливих груп, щоб допомогти їм краще реалізувати себе, як окремих осіб, так і членів європейського суспільства.

У волонтера буде багато можливостей для покращення своїх професійних навичок та достатньо місця для особистих ініціатив із сильною підтримкою наставників та координаторів. План роботи буде підготовлено разом, за участю волонтера та команди. Дуже важливо, щоб кожен насолоджувався своєю роботою, щоб це робилося із задоволенням та старанністю.

Зацікавлені кандидати можуть надсилати резюме та мотиваційний лист англійською мовою на адресу centerukraine@gmail.com з поміткою “ЄВС у Болгарії ”

У разі виникнення запитань можна писати на адресу centerukraine@gmail.com.

Контакти

  • ГО «Центр Європейської Співпраці»
  • centerukraine@gmail.com
  • +38 (050) 654-56-21
  • www.center-ukraine.org.ua
  •  https://www.facebook.com/cecdonetsk/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.