bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на вибір дизайнера (Енергодар)

ГО «Агенція місцевого розвитку м. Енергодар» запрошує дизайнерів та дизайнерські фірми прийняти участь у конкурсі для розробки дизайну бренду та логотипу міста Енергодар Запорізької області в рамках проекту «Створення позитивного іміджу Енергодара, як інвестиційно привабливого міста». Дедлайн - 25 травня 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Комерційні пропозиції (КП), розроблені на підставі Технічного завдання (файл додається), надсилати на адресу amr.energodar@gmail.com

Разом з КП претендент на участь у конкурсі надіслає свої реєстраційні/установчі (інші підтверджуючі відповідну діяльність) документи та опис досвіду роботи в аналогічній сфері.

Строк подання пропозицій та докментів: до 15-00 25.05.2018 року.

Подаватися можуть зареєстровані на території України юридичні або фізичні особи, що мають підтверджене документально право здійснювати відповідну діяльність.

Контактна особа для довідок: 095 351 85 23 (Вікторія)

Проект реалізується за підтримки Проекту ПРОМІС, що виконується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки уряду Канади

Контакти

  • ГО «Агенція місцевого розвитку м. Енергодар»
  • amr.energodar@gmail.com
  • 095 3518523
  • м. Енергодар вул. Курчатова 11 офіс 712
  •  https://www.facebook.com/amr.energodar.org/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.