Постачальник послуг з питань розкриття фінансових та фіскальних даних в енергетичному секторі

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника  послуг з питань розкриття фінансових та фіскальних даних у енергетичному секторі. Дедлайн - 17 травня 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Проект спрямований на боротьбу з корупцією та поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі  України.

Опис очікуваних послуг:

 1. Надання експертизи, відповідальність за напрям аналізу та розкриття фінансових та фіскальних даних у енергетичному секторі, включаючи фінзвітність компаній, фіскальні та статистичні дані суб’єктів державного та приватного сектору економіки. Побудова схем фінансових потоків в різних ланцюгах енергетичного сектору України. Аналіз бюджетних транзакцій та квазіфіскальних операцій.
 2. Розробка та реалізація детального плану доступу до ключової фінансової інформації та даних  енергетичного ринку України. Написання запитів на компанії та органи державної влади.
 3. Комунікація з іншими експертами та журналістами в рамках проекту.
 4. Участь у заходах та активностях проекту.
 5. Розробка бази даних ключових стейкхолдерів у фінансових аспектах функціонування енергетичних ринків.
 6. Написання статей та аналітичних матеріалів в рамках реалізації проекту на тематику що стосується фіскальної та фінансової сфери.

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

 • досвід надання послуг з аналізу та розкриття даних у енергетичному секторі, включаючи фінзвітність компаній, фіскальні та статистичні дані суб’єктів державного та приватного сектору економіки
 • досвід надання послуг по роботі з відкритими даними, пошуку і обробки даних;
 • вартість послуг;

Додаткові переваги:

 • Не менше 3 років досвіду роботи із зазначеної тематики, в тому числі в рамках діяльності незалежних неурядових організацій, експертних спільнот, досвід роботи в якості експерта, консультанта у проектах у сфері енергетики;
 • Можливість надання послуг публікації, що стосуються фінансових аспектів енергетичного ринку;
 • Можливість надання послуг українською та англійською мовами на рівні, що дозволяє опрацювання відповідних джерел інформації;

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи потрібно додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків;
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи потрібно додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485. ,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Пропозиції слід надсилати українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 17 травня 2018 року за адресою: vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор.

Контакти

 • ГО «ДІКСІ ГРУП»
 • vchornysh@dixigroup.org
 • (+38 044) 253 66 94
 • Вул. Інститутська 18А оф. 3 м. Київ 01021
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.