Тренер для проведення тренінгів на тему бюджетної політики

Українська асоціація районних та обласних рад оголошує вакансію на проведення тренінгів для представників районних та обласних рад на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». Дедлайн - 11 травня 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Навчання відбуватимуться у червні та липні 2018 року в деяких обласних центрах країни.

Тривалість одного тренінгу сягає 4 години.

Усім бажаючим необхідно надіслати резюме з фотографією та інформацією про бажану оплату праці. Перевагою є досвід здійснення інформаційно-просвітницьких заходів, роботи з великими аудиторіями людей чи викладацька діяльність.

Відібраним претендентам необхідно буде розробити наочні матеріали (презентації, змістовну програму, інше) та безпосередньо проводити тренінги у визначених областях України.

Резюме необхідно скласти українською мовою та подати на адресу електронної скриньки Асоціації – uaror@ukr.net. У разі виникнення запитань, можна звертатися за номером телефону 044-484-05-64.

Зазначена серія навчань впроваджується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Контакти

  • Українська асоціація районних та обласних рад
  • uaror@ukr.net
  • 044-484-05-64
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.