Вакансії в EdEra (менеджер з комунікацій та інші)

EdEra шукають менеджер з комунікацій та інших спеціалістів (оператора, моушн-дизайнера) у команду. Дедлайн - 18 березня 2018 року. 

Більше вакансій у розділі Вакансії

EdEra - студія онлайн-освіти. Наша мета — доводити людям, що освіта — це круто. Ми створюємо онлайн-курси, на одному з яких навчається вже більше 100 тисяч людей, інтерактивні підручники, сценарії уроків та моделі їх інтеграції в традиційний освітній процес. Зараз ми працюємо над онлайн-курсом з біології та 3D-моделювання, циклом інтерактивних уроків з громадянської освіти, новою платформою з підготовки до ЗНО, та освітнім проектом з використанням AR. Серед наших партнерів – Програма розвитку ООН в Україні, Проектний офіс ОБСЄ Україна, Освіторія, WNISEF, KSE, VoxUkraine, МОН України.

Ми віримо, що український освітній продукт може бути якісним та цікавим. Ми закохані у свою справу й закохуємо в неї інших. У нашій команді ми пропагуємо довіру, спільне вирішення проблем, ініціативність і безперервний розвиток. І, звісно, не забуваємо веселитись!

Ми шукаємо людей, які:
- готові працювати у високому темпі та працювати багато;
- відповідально ставляться до результатів своєї роботи і розуміють, що вони реально впливають на стан речей в країні та за її межами; 
- прагнуть постійного розвитку.

Подати документи можна за посиланням

Контакти

  • ed-era.com
  • EdEda
  • hromadske.ua/posts/onlain-osvita.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.