bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Перекладач текстів у БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» шукає виконавця робіт з перекладу текстів з-на англійську, українську, російську мови. Дедлайн - 5 березня 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Оголошення №12-ОКТ-18 про проведення конкурсних торгів

Виконавець робіт з перекладу текстів з/на англійську, українську, російську мови всіх проектів, які впроваджує БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

 

Перелік конкурсної документації:

1. Цінова пропозиція;

2. Тестове завдання – переклад тексту з англійської мови – на українську та російську мови (Додаток №1);

3. Тестове завдання – переклад тексту з української мови – на англійську та російську мови (Додаток №2)

4. Форма щодо ставок оплати (тільки для ФО та ФО-П).

5. Реєстраційні документи (для юридичних осіб та ФО-П) та копія паспорту, копія індивідуального податкового номеру (для ФО)

Кінцевий термін подання цінових пропозицій: 05.03.2018 14-00

Учасники мають подавати пропозиції особисто або поштою (в т.ч. кур’єрською) за аресою: БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» вул. Межигірська, 87-А, м. Київ, 04080

Розкриття цінових пропозицій відбудеться

05.03.2018 15-00

за адресою: Україна, 04080, м. Київ,  вул. Межигірська, 87-А.

 

Детальна інформація із описом предмету закупівлі, та вимог до учасників конкурсних торгів є частиною цінової пропозиції

 

Правила подачі цінових пропозицій

Цінова пропозиція:

1. До оцінювання допускаються цінові пропозиції, які відповідають вимогам оголошення. 

2. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй ціновій пропозиції несе учасник.

3. Строк дії цінової пропозиції повинен становити не менше 30 днів. 

Копії документів: 

4. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

5. Копії будь-яких документів, що надаються мають бути завіреними підписом учасника. До цінової пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право підпису особи, чиїм підписом завірені документи (наказ про призначення керівника або довіреність).

Оформлення та подача конверту із ціновою пропозицією:

6. Цінова пропозиція має бути подана у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою  або підписом учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття Мережею цінових пропозицій.

7. На конверті повинно бути зазначено:

Оголошення №12-ОКТ-18 про проведення конкурсних торгів

Виконавець робіт з перекладу текстів з/на англійську, українську, російську мови всіх проектів, які впроваджує БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

не розкривати до: 05.03.2018 15-00

Найменування учасника:

Адреса учасника:

8. У разі, якщо цінова пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання цінових пропозицій, конверт з такою ціновою пропозицією не розкривається і повертається Мережею на адресу відправника. 

9. Мережа не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору Мережа не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;

10. Мережа залишає за собою право відхилити цінові пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;

11. Учасники повинні вказувати у своїх пропозиціях повну вартість робіт чи послуг включаючи податки у разі якщо це ТОВ або ФОП (якщо така можливість передбачена оголошенням) , будь-які додаткові витрати, що стосуються закупівлі робіт чи послуг;

12. Мережа залишає за собою право застосувати процедуру редукціону;

13. Участь у конкурсних торгах пов’язаних осіб або ж змова учасників торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати торгів  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Мережі;

14. Можливість участі фізичних осіб (ФО) на умовах договору цивільно-правового характеру (ЦПХ): Так.

 

До участі у процедурі розкриття цінових пропозицій запрошуються всі учасники, які подали цінові пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття цінових пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді цінової пропозиції.

Визначення переможця

1. Визначення переможця відбуватиметься протягом 7-14 календарних днів після кінцевого терміну подання цінових пропозицій. У разі необхідності даний термін може бути подовжено, або скорочено.

2. Переможцем процедури закупівлі буде визначений учасник, чия пропозиція відповідає вимогам оголошення та отримає найвищий бал відповідно критеріїв оцінки, що визначені у формі цінової пропозиції.

3. Мережа залишає за собою право вимагати від учасників конкурсних торгів додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність вимогам оголошення.

 

Контактна особа:

фахівець відділу закупівель 

Свириденко В’ячеслав

044-339-92-39 (вн. 700)

v.svyrydenko@network.org.ua

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.