Експерт з розвитку кадрових ресурсів та підготовки поліцейських

Проект підтримки підготовки поліцейських (PTAP) шукає Експерта з кадрових ресурсів та підготовки поліцейських, який би став членом групи експертів в Офісі реформ Національної поліції України.

Більше вакансій у розділі Вакансій

Загальна інформація

Проект підтримки підготовки поліцейських (PTAP) є трирічним проектом, що впроваджується в Україні. Проект було започатковано в жовтні 2016 року за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади (GAC) у рамках Програми миротворчих та стабілізаційних операцій (PSOP). Проект спрямований на надання консультаційних послуг і проведення навчання з метою сприяння зміцненню нової Національної поліції України (НПУ) для реалізації стратегічних реформ національної поліції, яка є гендерно-чутливою, орієнтованою на служіння громаді, а також  використовує надані Урядом України ресурси і враховує міжнародні стандарти та найкращий досвід.

Опис позиції

Експерт з розвитку кадрових ресурсів та підготовки поліцейських розпочне роботу в грудні 2017 року і стане членом групи експертів в Офісі реформ НПУ. Він/вона працюватиме в НПУ і братиме участь у заходах щодо розбудови спроможностей НПУ з планування, імплементації реформ НПУ у сфері розвитку кадрового потенціалу та підготовки поліцейських. Експерту буде надано адміністративну й технічну підтримку від Проекту PTAP та НПУ, а також він працюватиме з різними короткостроковими технічними радниками та тренерами з Канади.

Основні функції та обов’язки

На своїй посаді експерт з розвитку кадрових ресурсів та підготовки поліцейських відповідатиме за такі види діяльності:

• планування та проведення функціонального обстеження/аналізу НПУ стосовно розвитку кадрового потенціалу, що включатиме такі сфери: підбір персоналу, контроль ефективності, лідерство, підготовка кадрового резерву та професійна підготовка;

• збір та аналіз даних, що стосуються зазначених вище сфер, і розроблення рекомендацій;

• надання рекомендацій НПУ щодо вдосконалення стратегії кадрового потенціалу, включаючи системи професійної підготовки; а також

• планування та участь у заходах з розбудови спроможностей, дискусіях і круглих столах із представниками НПУ та міжнародними експертами.

Вимоги до кандидата

Щоб претендувати на посаду експерта з розвитку кадрових ресурсів та підготовки поліцейських, потенційний кандидат має поєднувати в собі такі навички та досвід:

• вища освіта (бажано – у сфері державного управління, права або в іншій відповідній сфері);

• щонайменше – п’ять років досвіду роботи у сфері державного управління / аудиту / консалтингу в органах державної влади та/або в міжнародних, неурядових організаціях;

• досвід роботи у сфері управління та розвитку кадрового потенціалу;

• практичний досвід роботи з правоохоронними органами надає перевагу в процесі відбору;

• аналітичні навички та вміння працювати з великими обсягами даних;

• відмінні навички комунікації українською й англійською мовами – як усно, так і письмово;

• уміння працювати з міжнародними партнерами та представниками органів державної влади;

• досвід інтеграції питань гендерної рівності в програми підготовки та розбудови спроможностей;

• уміння працювати як самостійно, так і в команді.

Подача заявок для участі у конкурсі

Для участі у конкурсі, будь ласка, надсилайте свій мотиваційний лист і резюме українською й англійською мовами за адресами ptapteam@agriteam.ca та Stanislav.V.Sereda@gmail.com чимшвидше, але до 06 грудня 2017 року. У темі листа вкажіть назву посади, на яку претендуєте. Зауважте, що рішення про прийняття кандидатів приймаються по мірі надходження заявок у конкурсі.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.