Спеціаліст з моніторингу (Запоріжжя та Дніпро)

У зв’язку зі стартом нового проекту ЗОБФ «Посмішка дитини» спільно  з Данською Радою у справах Біженців в Україні оголошує конкурс на займання вакансії Спеціаліста з моніторингу. Дедлайн - 9 жовтня 2017 р.

Запорізький обласний благодійний фонд «Посмішка дитини» був офіційно зареєстрований у квітні 2013 року. Ми впроваджуємо проекти, спрямовані на всебічну психоcоціальну підтримку, гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення, запобігання сексуальному насильству серед підлітків, впровадження системи неформальної освіти для дітей та молоді.

Проект буде спрямований на створення можливостей отримання доходів і працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. Спільно з програмою відновлення джерела засобів для існування проект забезпечить довгострокові рішення, як для ВПО, так і для осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, з особливою увагою забезпечення довгострокових рішень для ВПО. Проект спрямований на підтримку ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, у стабілізації їх життя і досягненні довгострокових рішень шляхом працевлаштування, самозайнятості та можливостей отримання доходів  і професійної освіти.

Як Спеціаліст з моніторингу, Ви будете відповідальним за підтримку реалізації компонентів мікро-бізнес-грантів та  індивідуальних грантів для покращення професійних навиків ВПО у Запорізькій або Дніпропетровській області під керівництвом Командного Лідера. Спеціаліст з моніторингу буде безпосередньо задіяний у пошуку та відборі  бенефіціарів мікро-бізнес-грантів, проводитиме оцінку здійсненності запропонованих бізнес-ідей, здійснюватиме моніторинг подальших заходів в процесі отримання бізнес-грантів, визначатиме потреби у навчанні претендентів на професійну освіту, відбиратиме запити на індивідуальні гранти для покращення професійних навиків ВПО та оцінюватиме економічний вплив всіх профінансованих ініціатив. Посада передбачає регулярну роботу на виїздах по населеним пунктам Запорізької або Дніпропетровської області.

Тривалість контракту: 13 місяців з можливістю подовження.

Обов’язки:

-          Відбір бенефіціарів, що спроможні реалізувати бізнес-ідеї та надавати необхідні оцінки техніко-економічного обґрунтування;

-          Робота на виїздах по населеним пунктам області;

-          Участь у процесі ідентифікації бенефіціарів проекту;

-          Первинна обробка аплікаційних заявок;

-          Моніторинг успішності профінансованих ініціатив.

Необхідні навички та досвід:

-          Вища фінансова чи економічна освіта;

-          Розуміння можливих довгострокових рішень для постраждалого від конфлікту населення;

-          Практичне розуміння потреб та проблем у секторі мікро-бізнесу та мікро-грантингу;

-          Хороші навички спілкування, презентації та звітності;

Рівень знання англійської мови – не нижче Intermediate;

-          Володіння  програмами Microsoft Office;

-          Досвід роботи з ВПО та населенням, що постраждали від конфліктів;

-          Здатність керувати стресом та  бути гнучким протягом тривалого робочого дня;

-          Здатність проявляти ініціативу та працювати без постійного нагляду.

Подати резюме разом з листом про зацікавленість необхідно до 9 жовтня 2017 р. за  електронною адресою [email protected] позначивши у темі листа бажану посаду та місто.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.