bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

EVS-волонтера/ку до Польщі на 6 місяців

КІПЦ Європейський клуб шукає молоду людину в віці від 18 до 30 років, які розмовляють англійською мовою, хочуть попрацювати в спортивно-відпочинковому центрі в якості волонтера Європейської волонтерської служби (EVS). Дедлайн - 19 червня 2017 р.

Волонтаріат триватиме з 1го серпня 2017 року по 31 січня 2018 року в польському спортивно-рекреаційному центрі гміни Клодзко.

Спортивно-рекреаційний центр  є культурною інституцією в сфері спорту та рекреації. Він складається з 29 культурних громадських центрів. Головною метою центру є підтримувати культурне життя та ініціативи дітей, підлітків та старших людей Клодзької гміни. Центр співпрацює з різноманітними музичними та танцювальними групами. В центрі є 68 працівників: 8 – на постійній основі, 60 – за громадським контрактом, а також інструктори з танців, ліплення з гліни, мистецтва, музики, футболу, настільного тенісу, волейболу, атлетики тощо.

Завдання для волонтера:

Волонтер/ка працюватиме до 6 годин на день, 5 днів на тиждень. Головним завданням волонтера буде організація дозвілля для дітей та підлітків або модерація культурних та спортивних заходів. Зважаючи на те, що центр складається з 29 центрів громад, організація воліла аби волонтер працював в різних місцях. Волонтер/ка братиме участь у майстернях відповідно до власних зацікавлень. Він/вона також можуть запропонувати власні активності для дітей та молоді. Також очікується, що волонтери допомагатимуть з організацією Різдвяних подій, їх промоцією, організацією концерту. Волонтер/ка також буде впроваджувати деякі активності в школах гміни Клодзко. Волонтери матимуть можливість попрацювати з молоддю через наступні активності: уроки куховаріння, ігри й інші активності для дітей після уроків, організація презентації своєї країни, розмовні клуби, домашнє приготування традиційних польських блюд зі студентами, розповсюдження свого ЄВС-досвід через шкільні газети та сайти, походи з учнями в кіно, участь в спортивних та культурних подіях. Критерії та вимоги до волонтерів

Базові:

-          18-30 років;

-          Громадянин/ка України;

-          Наявний закордонний паспорт;

-          Розмовний рівень англійської мови;

-          Готовність рік жити далеко від родини й працювати в спортивно-рекреаційному центрі;

-          Бажання бути волонтером;

-          Зацікавленість в роботі з молоддю;

-          Відкрита людина, яка готова поширювати знання про свою культуру;

-          Готовність жити у багатокімнатних апартаментах з багатьма інтернаціональними сусідами.

Всіх кандидатів просимо заповнити анкету англійською мовою та надіслати її разом зі своїми CV та мотиваційним листом (теж виключно англійською мовою) на електронну адресу [email protected] до 13:00 19го червня 2017 року. В темі листа необхідно вказати EVS_EFM. Питання? Пишіть на вказаний мейл.

Результати відбору будуть повідомлені ближче до кінця червня. Організація залишає за собою право не  пояснювати чому обрали (або не обрали) того чи іншого кандидата.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.