Лабораторія законодавчих ініціатив оголошує тендер на підготовку дослідження для публікації у Часописі «Парламент» на тему: «Практичні та інституційні аспекти програм стажування при парламентах України та світу» й «Асоціації колишніх депутатів». Дедлайн - 25 травня 2017 р.
Термін надання послуг: травень-листопад 2017 року
Даний тендер проводиться з метою вибору експерта з підготовки дослідження для публікації у Часописі «Парламент» № 1 і 2 у рамках підготовки аналітичних матеріалів ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» на період з березня 2017 р. по листопад 2017 р.
Вимоги до учасників:
- повна вища освіта (політологія, право, соціологія, філософія);
- знання основ парламентаризму;
- знання української та міжнародної практики щодо програм стажування при парламентах світу;
- знання української та міжнародної практики щодо діяльності асоціацій колишніх депутатів;
- знання методологій проведення опитувань та формування вибірки;
- наявність публікацій.
Опис позицій із закупівлі послуг / технічне завдання для послуг:
Підготовку текстів для випусків № 1 і 2 Часопису «Парламент» у науково-популярному стилі обсягом від 100 до 200 тисяч знаків з пробілами.
Дослідження № 1 «Практичні та інституційні аспекти програм стажування при парламентах України та світу» має містити такі елементи:
- аналіз міжнародного досвіду функціонування програм стажування при парламенті (огляд правової та інституційної основ функціонування таких програм, законодавче регулювання та джерела фінансування);
- аналіз українського досвіду функціонування програм стажування при парламенті (огляд правової та інституційної основ функціонування таких програм, законодавче регулювання та джерела фінансування);
- збір даних по загальній кількості випускників, їхньому працевлаштуванню, ґендеру (щодо українських та іноземних програм стажування при парламенті);
- підбір інформації для аналізу кейсів (історій успіху, або випадків проблемних аспектів функціонування програм стажування при парламенті).
Дослідження № 2 «Асоціації колишніх депутатів»:
- вступна частина (актуальність; значення, ідея, основні завдання діяльності асоціації колишніх депутатів як суспільного інституту взагалі; мета (орієнтовно: розглянути та оцінити вплив АНДУ на основі аналізу міжнародної практики дії аналогічних асоціацій і порівняння з українським досвідом);
- основна частина (розгляд міжнародного досвіду функціонування асоціацій колишніх депутатів; вибір країн довільний, було би добре охопити найрепрезентативніші по основним типам; розгляд українського досвіду за аналогічним алгоритмом та порівняння міжнародних практик з українськими.
- висновки.
Очікуваний результат:
Підготовано дослідження для публікації у Часописі «Парламент» № 1 і 2.
Експертів, яких зацікавила наша пропозиція, просимо надсилати свої заявки до участі, які міститимуть:
- цінову пропозицію (обсяг 1 сторінка);
- анкету учасника (обсяг 1-2 сторінки);
- резюме (включно з переліком наукових публікацій);
- копії реєстраційних документів (копія ВИТЯГУ з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням видів діяльності, копія свідоцтва платника єдиного податку або ВИТЯГ з реєстру платників єдиного податку (за наявності).
Заявки мають бути отримані поштою не пізніше 25 травня 2017 року на поштову адресу:
04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, 15, оф. 303
ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив»
(з поміткою «На тендер на послуги експертів з підготовки Часопису “Парламент” № 1 і 2»)
Ознайомитися з тендерною документацією
Коментарі