bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Аналітичний центр DiXi Group шукає журналістів-розслідувачів
12.01.2017

Аналітичний центр DiXi Group оголошує конкурс на журналістів-розслідувачів проекту «Прозора енергетика» в рамках міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Дедлайн - 1 лютого 2017 р.

Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні (Прозора енергетика) спрямована на боротьбу з корупцією та поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі України. До участі у конкурсі запрошуються журналісти друкованих видань, онлайн-ресурсів, теле- та радіокомпаній, а також незалежні журналісти-фрілансери.

Ключові завдання в рамках проекту:

- підготовка журналістських розслідувань та спеціальних репортажів у текстовій та/або мультимедійній формі, спрямованих на розкриття публічно недоступної інформації/даних у визначених сферах, висвітлення “чорних скриньок” - ситуацій приховування або відсутності доступу до суспільно важливої інформації (див. повний опис тем);

- контактування з експертами та журналістами Проекту під час розслідування для отримання консультацій та експертно-аналітичної підтримки (переважно дистанційне, за необхідності - особисте в офісі DiXi Group у Києві);

- участь у пошуку та розробці тематичних пріоритетів для подальших розслідувань.

Вимоги до матеріалів:

- Розслідування мають відповідати професійним журналістським  стандартам, містити глибокий аналіз первинної інформації, бути незаангажованими та неупередженими, заснованими на фактах, уся належна інформація має бути такою, яку можна перевірити та підтвердити.

- Розслідування мають відповідати тематиці (розкривати одну чи більше “чорних скриньок”), визначеній експертною коаліцією Проекту, яка оновлюється на регулярній основі.

- Розслідування можуть мати як національний, так і регіональний/місцевий масштаб. Розслідування місцевого масштабу мають містити принаймні первинний аналіз щодо можливості/неможливості застосування відповідних висновків для інших регіонів України.

- Розслідування мають бути оприлюднені/опубліковані українською або англійською мовами, в окремих випадках допускається використання російської. Мінімальний обсяг сюжетів для телебачення та радіо – 3 хвилини. Мінімальний обсяг матеріалів для друкованих та онлайн-ЗМІ – 5 тис. друкованих знаків (з пробілами). Тривалість розслідування та написання матеріалу - не більше ніж 1,5 місяці.

- Перед публікацією розслідування готовий матеріал буде направлено на правову експертизу та перевірку фактів.

- При оприлюдненні розслідування, підготовленого в рамках Проекту, журналіст зобов’язаний включити певну обов’язкову примітку про це.

Конкурсна комісія оцінюватиме отримані від журналістів пропозиції за наступними критеріями:

  • вартість послуг;
  • новизна теми (чи відкриває розслідування нову інформацію);
  • очікувана глибина опрацювання теми.

Вимоги до кандидатів:

  • Вища освіта (журналістика, економіка, правознавство);
  • Досвід роботи в галузі проведення журналістських розслідувань не менше 2-х років;
  • Наявність портфоліо розслідувань на подібну тематику;
  • Готовність до динамічної та напруженої роботи;
  • Розуміння можливих пов’язаних із розслідуванням ризиків та готовність до них.

Повний пакет документів повинен містити:

- Резюме/CV з описом відповідного досвіду.

Посилання на опубліковані попередні розслідування на подібну тематику (не більше трьох): для друкованих матеріалів – скан-копії сторінок чи розворотів у форматі pdf; для онлайн-публікацій – повне посилання на адресу статті в Інтернеті та файл-скріншот веб-сторінки з публікацією у форматі pdf; для теле- чи радіоматеріалів – гіперпосилання на безкоштовні файлообмінники або на YouTube.

- Заповнену форму Biodata (надсилаємо за запитом).

- Лист-пропозицію з обґрунтуванням вибору однієї чи кількох запропонованих тем, щодо кожної - план розслідування, тривалість та його кошторис (вартість з урахуванням усіх податків), заплановані результати з розкриття інформації та/або даних, можливі пов’язані теми для подальших розслідувань (у довільній формі).

Просимо надсилати повний пакет документів до 18:00 1 лютого 2017 року за адресою [email protected] Анастасії Романюк, зазначивши тему листа «Прозора енергетика конкурс».

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.