bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

UCBI шукає спеціаліста зі стратегічного планування комунікацій (Сєвєродонецьк)
09.12.2016

«Кімонікс Інтернешнл», міжнародна консалтингова фірма з розвитку, яка втілює проект USAID «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI), оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Спеціаліста зі стратегічного планування комунікацій. Дедлайн - 22 грудня 2016 р.

Головні цілі Програми програми полягають у:

  • Підвищенні рівня підтримки та участі громадян у розвитку сучасної інклюзивної української ідентичності;
  • Підвищенні рівня довіри та залучення громадян до процесу здійснення реформ на місцевому рівні.

UCBI надаватиме підтримку Луганській обласній державній адміністрації щодо вдосконалення політики зовнішніх комунікацій через процес стратегічного планування. Метою діяльності є посилення спроможності Луганської обласної адміністрації у формуванні консолідованої політики зовнішніх комунікацій, запровадженні процедур та механізмів ефективної комунікації з громадськістю, громадянським суспільством, а також міжнародною спільнотою та донорами.  Діяльність також допоможе керівництву Луганської державної адміністрації підвищити професійні навички ефективного використання різних засобів зовнішньої комунікації, в тому числі ефективного формулювання месиджів, розробки прес-релізів, організації прес-конференцій, зустрічей із журналістами та широкою медіа-спільнотою, проведення громадських слухань, тощо.

Тривалість завдання: 6-8 тижнів, починаючи з січня 2017 року

Місце здійснення посадових обов’язків: Сєвєродонецьк, Луганська область

Посадові обов’язки включать такі:

Під керівництвом та безпосереднім наглядом UCBI та короткотермінового спеціаліста UCBI з державного управління, спеціаліст зі стратегічного планування комунікацій тісно співпрацюватиме з Луганською обласною адміністрацією щодо розробки як мінімум 2-річного стратегічного плану з комунікацій із детальним графіком реалізації діяльності на 1 рік.  Спеціаліст також проведе тренінг для управлінців нижчої та середньої ланки з основних принципів та механізмів зовнішньої комунікації та розробки інформаційних матеріалів.    

Конкретні завдання, обов’язки, та продукти включають:

·         Аналіз засобів зовнішніх комунікацій та практики, шо застосовуються Луганською обласною адміністрацією в даний час;

·         Проведення тренінгу з професійного розвитку для управлінців Луганської обласної адміністрації.  Теоретичні та практичні навчальні модулі повинні зосереджуватися на таких темах:

o   Важливість запровадження ефективних засобів комунікації;

o   Зв’язки з громадськістю (PR): комунікації з громадськістю в широкому сенсі;

o   Інструменти PR/ поширення інформації: новини, ключові месиджі, формулювання месиджів;

o   Співпраця зі ЗМІ в широкому сенсі та прес-релізи;

o   Використання інформаційних матеріалів для власних медіа-джерел;

o   Прямі комунікації та проведення заходів для громадськості через використання інструментів PR;

o   PR у кризових ситуаціях;

o   M&E для оцінки ефективності діяльності з PR/ поширення інформації/ комунікацій;

o   Інші теми за визначенням координатора проекту та бенефіціара.

·         Розроблення Стратегічного плану комунікацій (СПК) як мінімум на два роки та детального Плану діяльності (ПД) на реалізацію СПК як мінімум на один рік.

Вимоги до кандидатів

·         Ступінь бакалавра в сфері комунікацій, політології чи аналогічний рівень освіти.

·         Мінімум 5 років досвіду в сфері державних та стратегічних комунікацій; дуже бажаною є наявність досвіду комунікацій в ситуації кризового менеджменту.

·         Значний досвід стратегічного планування комунікацій для державних установ, а також розуміння та досвід інституціоналізації механізмів зовнішньої комунікації з широкою громадськістю, досвід розробки інформаційних матеріалів, медіа менеджменту, івент менеджменту, розробки та реалізації PR та інформаційних кампаній.

·         Досконале знання комп’ютеру, включаючи Microsoft Office, в тому числі програм Word, Excel та Outlook. Бажаним є знання PowerPoint.

·         Значний досвід роботи з новими медіа, напр., Facebook, Instagram, You Tube; знання концепцій веб-дизайну та розробки контенту; тощо.

·         Відмінні навички усної та письмової комунікації.

·         Вільне володіння російською та українською мовами; бажаним є певний рівень володіння англійською мовою.

·         Відмінні організаційні навички.

·         Спроможність працювати самостійно, зосередженість, організованість, уважність до деталей.

·         Спроможність визначати пріоритети, працювати над реалізацією декількох завдань та дотримуватися встановлених термінів.

·         Розвинуті навички міжособистісного спілкування, гнучкість, відповідальність, цілеспрямованість, спроможність працювати в команді, самомотивація.

·         Спроможність та бажання працювати на території Луганської області, що контролюється урядом України, протягом тривалості завдання.

ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

 

Надсилайте електронні подання на адресу: [email protected] до 22 грудня 2016 року.  Будь-ласка, зазначте «Спеціаліст з комунікацій з громадськістю» у графі «тема», та надішліть CV, супровідний лист, а також імена та контактну інформацію трьох (3) осіб для надання професійних чи академічних рекомендацій. Запити телефоном не приймаються. Кандидатури розглядатимуться по мірі надходження заявок; ми контактуватимемо тільки з кандидатами, які пройдуть до фінального етапу відбору. Запрошуємо зацікавлених потенційних заявників відвідати сторінку UCBI в Facebook: https://www.facebook.com/USAIDUCBI/.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.