bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Бізнес-аналітики в проект USAID (Харків)
26.11.2016

«Кімонікс Інтернешнл Інк.», міжнародна консалтингова фірма з розвитку, яка втілює проект USAID «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI), шукає кандидатів для заповнення 2 вакансій бізнес-аналітика, який базуватиметься у Харкові. Дедлайн - 30 грудня 2016 р.

«Кімонікс Інтернешнл Інк.», компанія, що надає консультаційні послуги у сфері міжнародного розвитку та реалізує Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI), шукає кандидатів для заповнення 2 вакансій бізнес-аналітика, який базуватиметься у Харкові та часто їздитиме у відрядження на підконтрольні Уряду України території Донецької області.

Проект USAID «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI) доповнює постійні зусилля USAID спрямовані на забезпечення стабільності та процвітання України. Програма надає оперативну, гнучку, короткострокову допомогу українським партнерам з метою підтримки успішного, мирного переходу країни до демократичного режиму управління та згуртованості громади в умовах конфлікту на сході України.

Загальні цілі програми:

 • Підвищення рівня підтримки та участі громадян у формування сучасної, інклюзивної української ідентичності;
 • Зміцнення довіри та участі громадян у процесі реформ на місцевому рівні.

UCBI працює з місцевими та іноземними партнерами над підвищенням ефективності адміністративних послуг, подоланням корупції та відновленням довіри до державних інституцій. Проект допомагатиме у створенні сучасного Центру Адміністративних Послуг (ЦАП) у вибраних громадах на підконтрольній Уряду України території Донецької області, який надаватиме громадянам і бізнесу щораз більшу кількість нових і покращених адміністративних послуг. Бізнес-аналітик допомагатиме реформувати адміністративні послуги шляхом впровадження принципу “єдиного дозвільного центру”, спрощення процедур, розробки електронних послуг і забезпечення процесу відкритого та справедливого працевлаштування.

Тривалість роботи: 3 місяці, починаючи з січня 2017 року.

Місце роботи: Харків, з регулярними відрядженнями на підконтрольні Уряду України території Донецької області

Посадові обов’язки:

Під керівництвом і безпосереднім наглядом Координатора Проекту та UCBI Бізнес-аналітик надаватиме підтримку у впровадженні до процесу надання державних послуг новітніх технологій і розробці концепції розвитку державних послуг у Донецькій області, розробці та впровадженні інструментів для нових послуг, управлінні проектом розробки програмного забезпечення та плануванні апаратної та мережевої інфраструктури, а також організації зустрічей із зацікавленими сторонами (громадськими організаціями, банками, ІТ-компаніями, урядовими установами, тощо). Конкретні завдання та обов’язки будуть наступними:

 • Проведення комплексного аналізу чинного законодавства у сфері державних послуг і моніторинг впроваджених змін до законодавства.
 • Розробка концептуальних прототипів і моделей процедур надання державних послуг.
 • Надання рекомендацій щодо вирішення виявлених проблем і розробки удосконалених процедур.
 • Розробка нових рішень шляхом аналізу процедурних вимог, побудови діаграм і схем процесу, вивчення можливостей системи, написання специфікацій.
 • Удосконалення систем шляхом вивчення існуючої практики, проектування змін.
 • Визначення проектних вимог шляхом ідентифікації елементів, етапів і контрольних показників реалізації проекту.
 • Визначення оперативних завдань шляхом вивчення бізнес-процесів; збір інформації, оцінка форматів і вимог до результатів.
 • Надання довідок користувачам шляхом написання та ведення документації користувача, надання технічної підтримки та навчання користувачів.
 • Розвиток професійних і технічних знань шляхом відвідання навчальних семінарів; ознайомлення з публікаціями експертів; створення мережі особистих контактів; впровадження найбільш передових методів роботи інших суб’єктів; членство у професійних товариствах.

Кваліфікація

 • Кандидат повинен мати щонайменше диплом бакалавра з інформаційних технологій, математики, інженерії або іншу відповідну технічну освіту.
 • Досконале володіння комп’ютером і прикладними програмами Microsoft Office, зокрема, Word, Excel і Outlook. Вітається володіння PowerPoint.
 • Володіння або досвід роботи хоча б із однією із наступних програм: IDEF0, BPMN 1.2, ARIS, eEPC.
 • Вільне володіння українською та російською мови; бажане знання англійської мови.
 • Здатність швидко вчитися, розуміти та дотримуватися процесів і процедур, пов’язаних із реалізацією проекту.
 • Відмінні організаційні здібності.
 • Здатність працювати самостійно, зосередженість, організованість, уважність до деталей.
 • Уміння визначати пріоритети, працювати над кількома завданнями одночасно та дотримуватися термінів.
 • Хороші навички міжособистісного спілкування та гнучкість, відповідальність, чесність, уміння працювати в команді, самомотивація.
 • Відмінні навички усного та письмового спілкування.
 • Можливість і готовність їздити у регулярні відрядження на підконтрольні Уряду України території Донецької області.

ІНСТРУКЦІЇ:

Електронні заявки можна надсилати на адресу: [email protected]. У темі листа просимо зазначити посаду, на яку Ви подаєте свою кандидатуру (“BA-Donetsk”), прикріпити до листа CV і супровідний лист, а також вказати імена та контактні деталі трьох (3) осіб, які можуть надати Вашу професійну або академічну характеристику (рекомендації). Телефонні консультації не надаються. Заявки розглядатимуться на регулярній основі, а відповідь отримають лише відібрані фіналісти. Оголошення про вакансію залишатиметься актуальним аж до моменту закриття вакансій. Зацікавленим потенційним кандидатам рекомендуємо ознайомитися зі сторінкою UCBI у Facebook: https://www.facebook.com/USAIDUCBI/.

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.