bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір координаторок і координаторів Марафону написання листів Amnesty International в Україні 2016

Ти вболіваєш за права людини? Не можеш залишатися байдужим до правопорушень? Хочеш зробити свій внесок у відновлення справедливості? Тоді у нас є пропозиція для тебе.

Щороку Amnesty International мобілізує мільйони людей для написання листів на захист жертв порушень прав людини.

Це відбувається у рамках кількаденного правозахисного заходу — Марафону написання листів, що проходить одночасно у більш ніж 200 країнах світу. Марафон написання листів приурочений до Дня прав людини (10 грудня). Щороку ми обираємо певну кількість справ з різних країн світу і об’єднуємо наші зусилля для допомоги постраждалим. Ідея Марафону в тому, що мільйони людей в усьому світі одночасно надсилають листи на захист жертв порушень прав людини, вимагаючи від урядів відповідних держав вжити заходів для виправлення ситуації.

Цього року в Україні пройде ювілейний 10-й Марафон написання листів. Скористайся унікальною можливістю долучитися до міжнародного правозахисного заходу – стань координатором/кою Марафону написання листів.

Як стати координатором/кординаторкою Марафону?

  • Мати бажання зробити власний внесок у захист прав людини.
  • До 30 жовтня – заповнити анкету координатора/координаторки (посилання  в оголошенні  на сайті http://amnesty.org.ua)
  • Відбір координаторок і координаторів відбувається на конкурсній основі за результатами відповідей на питання анкети та, в окремих випадках, короткої співбесіди по телефону.
  • Знайти місце для написання листів (це може бути кафе, бібліотека, ко-воркінг, кінотеатр, книгарня тощо). Увага! Один/а координатор/ка організовує мінімум один захід Марафону написання листів. Якщо ви плануєте організовувати захід командою, від команди тренінг може відвідати не більше однієї людини.
  • У вказаний термін обрати мінімум 6 справ з переліку справ цьогорічного Марафону (описи усіх справ та кінцевий термін подачі будуть надані після оголошення результатів відбору; цю інформацію отримають аплікантки та апліканти які пройшли відбір).
  • Обов’язково відвідати тренінг для координаторів/ок, який відбудеться 19 листопада (субота) у м.Києві. Під час тренінгу учасницям і учасникам будуть надані матеріали та рекомендації, необхідні для підготовки Марафону. Витрати на проїзд та  харчування учасників/ць під час тренінгу будуть покриті Amnesty International в Україні. Увага! Координаторки і координатори, які брали участь у тренінгу у 2015, можуть відвідати цьогорічний тренінг за бажанням, проте учасниці та учасники більш ранніх тренінгів (2014 рік, 2013 рік і раніше) мають відвідати цьогорічний тренінг обов’язково.

Координація Марафону написання листів – це чудова нагода отримати досвід організації заходів у рамках міжнародних кампаній, нові знання та навички, а також допомогти тим людям, чиї права були порушені.

УВАГА!

Організатори залишають за собою право в будь-який момент відмовити окремим кандидатам/кам без додаткового пояснення причин. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 4 листопада 2016р.

Про інші можливості проведення заходів у рамках Марафону написання листів ми повідомимо пізніше.

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки з росту та активізму Amnesty International в Україні Лесі Харченко –  [email protected], +38067 740 43 26 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.