bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Регіональний координатор для програми з протидії корупції у медицині (Чернігів)

ГО «Інститут аналітики та адвокації» оголошує конкурс на посаду регіонального координатора у Чернігові для реалізації програми протидії корупційним проявам у медицині.

Регіональний координатор працюватиме у напрямку адвокації протидії неформальним платежам у закладах охорони здоров’я. Зокрема, до його обов’язків входитиме моніторинг і реалізація адвокаційної діяльності, проведення прес-конференцій, ведення діалогу з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування. Усі необхідні консультації регіональному координатору надаватиме ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Заявник у жодному разі не може бути представником політичної сили або використовувати участь у програмі для задоволення власних політичних інтересів. Крім того, важливо, аби заявник розумівся на соціальній та антикорупційній тематиці, наприклад, належав до правозахисної чи волонтерської організації, тощо.

Реалізація програми передбачає фінансову винагороду регіональному координатору.

Резюме та супровідні листи надсилайте до 24:00 4 вересня на електронну адресу iaa.ukraine@gmail.com з позначкою «Регіональний координатор (Чернігів)».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.