bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс виконавців робіт з проведення досліджень доступу ЛЖВ до медичних послуг у 9 областях

ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує відкритий конкурс виконавців робіт з проведення досліджень доступу ЛЖВ до медичних послуг методом здійснення моніторингового візиту в установу виконання покарань Черкаської, Чернігівської, Чернівецької, Херсонської, Харківської, Полтавської, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської областей,  в рамках проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» 2012- 2016 р.р. за підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією, 10 Раунд (планується залучення по одному виконавцю у кожній з 9-ти областей). 

Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected]  з  поміткою в темі листа: «Виконавець робіт з проведення досліджень доступу ЛЖВ до медичних послуг методом здійснення моніторингового візиту в установу виконання покарань Черкаської, Чернігівської, Чернівецької, Херсонської, Харківської, Полтавської, Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської областей».

Термін подання документів: з 04 по 17 вересня 2015 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

Деталі - у доданому файлі.

Контакти

  • Гаврилюк Оксана - фахівець відділу закупівель
  • ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
  • [email protected]
  • (044) 467-75-67 (вн. 612)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.