bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма стажування у Верховній Раді України 2015–2016 рр.

Верховна Рада України, Асоціація випускників Програми стажуванняу Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів» оголошують конкурс на участь у Програмі стажування у Верховній Раді України у 2015–2016 рр.

ПРО ПРОГРАМУ СТАЖУВАННЯ

Мета Програми – надати молодим громадянам України можливість узяти безпосередню участь у законодавчому процесі, набути досвіду роботи в єдиному законодавчому органі країни і таким чином створити передумови для їх подальшого професійного зростання й успішної суспільно-політичної діяльності.

Учасники Програми – інтерни протягом 8–9 місяців проходять стажування в секретаріатах комітетів, підрозділах Апарату ВРУ, Європейському центрі інформаційної підтримки ВРУ, офісі Уповноваженого ВРУ з прав людини. Протягом періоду стажування інтерни співпрацюють з постійними працівниками зазначених підрозділів, помічниками-консультантами народних депутатів України, народними депутатами України.

Обов’язки інтернів

До обов’язків інтернів входить:

  • допомога в підготовці законопроектів та інших нормативно-правових актів;
  • підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів;
  • написання аналітичних та інформаційних звітів з проблематики чинного та проектного законодавства;
  • наповнення веб-сторінки підрозділу стажування;
  • виконання інших завдань, спрямованих на підвищення ефективності роботи підрозділу стажування та підтримання зв’язків із представниками громадських організацій, що співпрацюють з ним.

Окрім того, інтерни зобов’язані відвідувати щотижневі зустрічі із політиками та громадськими діячами, брати участь у тренінгах та навчальних семінарах.

У своїй роботі вони керуються чинним законодавством України, Положенням Про учасника «Програми стажування у Верховній Раді України» та іншими документами, що визначають порядок проходження стажування.

Форми стажування

а) повний день – розрахована як на тих, хто проживає поза межами Києва, так і на мешканців столиці. Інтерни зайняті щодня з 9.00 до 18.00, тому студентам і аспірантам рекомендується перейти на навчання за індивідуальним графіком.

б) неповний день – розрахована на мешканців Києва або інших міст, які навчаються у Києві. Інтерни зайняті у Програмі не менше чотирьох годин щодня. Програма не передбачає відсутність інтернів під час сесій.

в) волонтер – передбачає роботу інтерна не менше 4 годин на тиждень.

КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

Здійснюється у 2 тури:

Перший тур – конкурс анкет (останній термін їх надсилання – до 09:00 10 серпня 2015 року). Кожна анкета кодується і розглядається трьома експертами відповідно до затверджених критеріїв відбору. Відбір півфіналістів здійснюється відповідно до рейтингу експертів. Тільки після цього анкети розкодовуються, а результати повідомляються конкурсантам.

Другий тур – індивідуальна співбесіда з відібраними кандидатами та за необхідності перевірка рівня володіння іноземними мовами (орієнтовно у вересні 2015 року). Відбір на співбесіду та остаточний відбір учасників Програми здійснюється Відбірковою комісією, до складу якої входять представники ГО «Ліга інтернів», Апарату Верховної Ради України, партнерських організацій тощо.

Рішення Відбіркової Комісії остаточне, пояснення рішень не надаються. Адміністрація Програми не приймає та не розглядає скарги та апеляції щодо результатів конкурсного відбору.

Тривалість Програми – до 8 місяців.

Орієнтовний час закінчення стажування – 15 липня 2016 року.

Кандидат на участь у Програмі повинен відповідати таким вимогам:

- бути громадянином України;
- вільно володіти українською мовою;
- володіти іноземною мовою на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування;
- мати базову вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр») та бути академічно успішним;
- мати досвід роботи з найбільш поширеним програмним забезпеченням ПК;
- мати активну громадську позицію і брати участь у громадській діяльності;
- бути віком до 29 років станом на 10 серпня 2015 р.;
- не бути учасником Програми в минулому;
- не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України або штатним/позаштатним працівником Апарату Верховної Ради України, відповідного центрального органу виконавчої влади.

Підготовка конкурсного пакету

Для того, щоб узяти участь у конкурсі, будь ласка, підготуйте конкурсний пакет:

  1. Заповнена аплікаційна форма (обов’язково з фото).
  2. Відсканована перша сторінка аплікаційної форми з вашим підписом.
  3. Відсканована згода на збір та обробку персональних даних з вашим підписом.
  4. Ваше фото окремим файлом (вимоги до фото подані нижче).

Зверніть увагу! Обовязковою умовою участі в конкурсі є вподобання сторінки ГО «Ліга інтернів» у соціальній мережі Facebookhttps://www.facebook.com/internsleague

НЕПОВНІ КОНКУРСНІ ПАКЕТИ НЕ БУДУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ.

Конкурсні пакети надсилайте на [email protected] до 9:00 10 серпня 2015 року. У темі листа, будь ласка, укажіть «Parliamentary Internship application», а документи назвіть своїм прізвищем та ініціалами латиницею, наприклад:«ShevchenkoAM».

Зверніть увагу! Перед початком підготовки конкурсного пакету ознайомтеся з Порядком проведення конкурсного відбору на участь у Програмі стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади та Положенням Про учасника «Програми стажування у Верховній Раді України».

Аплікаційна форма на участь у Програмі стажування.

Порядок проведення конкурсного відбору на участь у Програмі стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади можна завантажити.

Вимоги до фото.

Анкети минулорічних зразків до конкурсу не приймаються. Результати першого туру відбору будуть опубліковані на сайті Програми орієнтовно наприкінці серпня.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.