bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Короткостроковий експерт з фінансів та банківської справи
15.07.2015

Компанія «Financial Markets International, Inc. (FMI)»оголошує конкурс на заміщення вакантної короткострокової посади експерта з фінансів та банківської справи в Програмі USAID «Розвиток фінансового сектору» (FINREP-II).

Експерт має співпрацювати з міжнародними експертами FINREP-II з фінансової грамотності над розробкою програми Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з фінансової грамотності для дорослих (на основі програми Федеральної корпорації страхування депозитів США «MoneySmart»), яка складається з двох модулів: «Банківські та фінансові установи» і «Система гарантування вкладів».

Експерт має адаптувати матеріали модуля «Банківські та фінансові установи» для приведення їх у відповідність з банківською системою та законодавством України, розробити матеріали модуля «Система гарантування вкладів» спільно з міжнародними експертами FINREP-II з фінансової грамотності, проводити регулярні наради та координувати всю діяльність з розробки програми з фінансової грамотності для дорослих з представниками FINREP-II та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Очікувані результати роботи:

 • Матеріали двох модулів програми з фінансової грамотності для дорослих, які повністю відповідають українським реаліям;

 • Офіційні регулярні звіти про наради з представниками ФГВФО та про хід роботи над розробкою програми з фінансової грамотності для дорослих.

  Вимоги до освіти та кваліфікації претендентів на посаду:

 • глибоке знання банківської системи України, особливо системи гарантування вкладів в Україні;

 • вища освіта у галузі банківської справи / фінансів;

 • як мінімум 5 років загального досвіду роботи у банківській сфері;

 • відмінні навички проведення дослідження та підготовки письмових робіт;

 • знання української мови;

 • робоче знання англійської мови для підготовки письмових документів, аналітичних звітів та участі в обговоренні;

 • відмінні навички роботи в команді та комунікабельність.

Це завдання є короткостроковим – до 40 робочих днів.  Короткостроковий експерт з фінансів/банківської справи  має бути готовим приступити до роботи негайно.

Претендентів на посаду просимо надсилати свої резюме та супроводжувальні листи електронною поштою: [email protected] до 26 липня 2015 року, зазначаючи у предметі повідомлення назву посади. 

Зв’язуватись будуть лише з претендентами, відібраними для співбесід. Запитання за телефоном не надаються.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.