bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Консультант для підтримки УЦКС з налагодження автоматизованої системи обліку та звітності ПТП
18.03.2015

ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» (УЦКС) є спеціалізованою установою у підпорядкуванні Міністерства охорони здоров’я України та виконує функцію міжвідомчої та міждисциплінарної координації підприємств, установ та організацій, що беруть участь у заходах з профілактики та лікування ВІЛ, туберкульозу та інших соціально небезпечних захворювань.

УЦКС в даний момент є головним реципієнтом грантів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. У ході заходів з розвитку ресурсної бази УЦКС як ведучої організації в системі охорони здоров’я України проект SIAPS в Україні передбачає співпрацю кваліфікованого консультанта з УЦКС з метою надання технічної допомоги УЦКС у налагодженні автоматизованої системи обліку та звітності ПТП та подальшого розрахунку потреби у ПТП за допомогою використання електронної системи «eTВ Manager» - реєстру хворих на туберкульоз.

Досвід та навички, що вимагаються від консультанта

- Досвід у наданні підтримки організаціям (бажано, як державного, так і приватного сектору) у розробці стратегії управління закупівлями та постачанням лікарських засобів.

- Досвід у розробці інструментів аналізу даних та тенденцій по використанню лікарських засобів  (зокрема ПТП).

- Вміння сприяти груповій роботі, заохочувати залучення учасників до роботи та забезпечувати відображення та врахування усіх питань та ключових ідей.

- Відмінні навички підготовки письмових документів та аналітичних матеріалів українською та англійською мовами.

- Високий рівень знань у сфері ІТ.

- Вільне володіння українською та англійською (на рівні advanced) мовами.

Детальна інформація щодо об’єму робіт та строків виконання у Технічному завданні в додатку. 

Просимо надсилати резюме на електронну адресу [email protected] до 25 березня 2015 р. включно.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.