bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на розробку протоколу для проведення оцінки використання антиретровірусних лікарських засобів

Проект SIAPS працює в Україні для забезпечення доступності якісних лікарських засобів та надання ефективних фармацевтичних послуг. Одними із заходів проекту SIAPS для реалізації цієї діяльності є забезпечення раціонального використання ЛЗ при лікуванні хворих на ВІЛ/СНІД, посилення і розбудова потенціалу Національної програми з протидії  ВІЛ/СНІД та фармакотерапевтичних комісій, які  покликані здійснювати постійний моніторинг раціонального використання ЛЗ.

Перевіреним способом підтримки системи контролю та покращення використання лікарських засобів є оцінка використання лікарських засобів (ОВЛЗ). Процес впровадження програми ОВЛЗ складається з 4-х фаз: план програми ОВЛЗ; впровадження ОВЛЗ; впровадження плану поліпшень; оцінка ефективності інтервенції. 

Проект SIAPS оголошує відкритий тендер на розробку протоколу  для проведення оцінки використання антиретровірусних (АРВ) лікарських засобів (ЛЗ) в Україні та запрошує надати комерційні пропозиції щодо виконання робіт в рамках першої фази ОВЛЗ. 

До участі запрошуються компанії, що відповідають наступним вимогам:

  • досвід дослідницької діяльності та експертної роботи в сфері громадського здоров’я, зокрема пов’язаної з лікуванням та попередження ВІЛ/СНІД (не менше 5 років);
  • досвід розробки національних/міжнародних протоколів, медичних посібників, рекомендацій тощо, зокрема, пов’язаних з  лікуванням та попередження ВІЛ/СНІД;
  • планування та виконання всіх етапів кількісних та якісних досліджень;
  • досвід проведення тренінгів для медичного та немедичного персоналу;
  • наявність міцних професійних контактів з адміністрацією обласних центрів профілактики та боротьби зі СНІДом.

Детальніша інформація у додатку.

Комерційні пропозиції просимо надсилати електронною поштою на адресу [email protected]. Останній день подання пропозицій - 20 березня 2015 р.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.