bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Водій для Міжнародної Громадської Організації «Людина в біді»

Чеська Міжнародна Громадська Організація «Людина в біді» шукає водія для реалізації гуманітарних проектів для забезпечення потреб вразливих груп населення у Донецькій області.

Дата початку: січень, 2015

Тривалість: 2 місяців з можливим продовженням

Основні обов’язки:

- забезпечення посуг надійного та безпечного водіння

- день за днем обслуговування встановленого автомобіля

Місцеві жителі та тимчасово переміщенні особи запрошуються до активного зголошення на дану вакансію.

Просимо зацікавлених кандидатів надсилати резюме та мотиваційний лист якнайшвидше на адресу hr.ukraina@peopleinneed.cz, та обов’язкововказати в темі листа Driver до 19.01.2015

Довідка:

«Людина в біді» People in Need (PIN) - Чеська неурядова гуманітарна організація заснована у 1992 році (дізнайтесь більше: www.peopleineed.cz). В серпні 2014 року організація розпочала гуманітарну кампанію у на Сході України та постійно розширює масштаби діяльності.

Проекти «Людина в біді» зосереджені на допомозі тимчасово переміщеним особам, людям які повернулись в свої домівки після окупації та людям які проживають у зоні близькій до бойових дій. Допомога надається у таких секторах як продовольча безпека, забезпечення медикаментами, відновлення помешкань та інше.

Контакти

  • hr.ukraina@peopleinneed.cz
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<