bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стартує третій конкурсний відбір студентів на стажування в органах місцевого самоврядування

Всеукраїнська громадська організація «Молодіжна Альтернатива» у партнерстві з Волинським прес-клубом і Луцькою міською радою оголошує про початок третього конкурсного відбору щорічного конкурсу «Студенти для органів місцевого самоврядування».

Мета – виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи в органах місцевого самоврядування.

Період стажування – березень-червень 2014 року у вільний від навчання час (у першій або другій половині дня). Окрім того, учасники проекту матимуть змогу взяти участь у тренінгах і семінарах, зустрічах із депутатами, відвідати ВРУ та Кабмін. По закінченню стажування учасники отримають відповідний сертифікат.

Участь у проекті можуть узяти студенти 3-5 курсів, магістранти й аспіранти волинських ВНЗ. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах за результатами анкетування та співбесіди.

Заповнену анкету потрібно надіслати на електронну адресу bogdana.pr@gmail.com до 23 лютого включно.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.