bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Шукаємо EVS-волонтера на проект в Словаччині

Проект «SERVE (Supporting Expertise and Resources in Volunteers Education)» розпочинається 1 березня 2014 року і триватиме до 28 лютого 2015.

Волонтер працюватиме в громадському центрі, розташованому в середині соціально ізольованих ромських поселень. Цей досвід стане для волонтера незабутнім.  Волонтер буде працювати разом з іншими працівниками MГО «People in need», які допоможуть влитися в роботу з батьками, дітьми і цілою спільнотою. Волонтер, крок за кроком, відкриватиме ізольованій від світу ромській громаді, з якою працюватиме, інший світ різноманітних можливостей іншого життя. Приймаюча організація сподівається, що EVS волонтер збагатить роботу і діяльність центру новими ідеями та перспективами. Волонтер зі свого боку  матиме можливість відкрити для себе новий світ і нову культуру,  як ромську так і словацьку, отримає навички соціальної роботи та в зокрема роботи з соціально незахищеними дітьми та молоддю.

Волонтер буде залучений до підготовки та реалізації дозвілля та освітніх заходів для ромських дітей та молоді, організації спортивних заходів, шкільної підтримки (школярам з бідних сімей  волонтер допомагатиме з домашніми завданнями), викладання англійської мови або іншої іноземної мови, поїздок і кемпінгів влітку тощо. Волонтерів повинен активно брати участь у всіх заходах, де він/вона можуть поділитися накопиченим досвідом та власним поглядами і висунути свої ідеї.

Приймаюча організація «People in need» - це потужна міжнародна організація, з професійними соціальними працівниками в сфері інтеграції ромської спільноти. Їхні спеціалісти соціальної антропології можуть поділитися з волонтером теоретичними знаннями про ромський народ.

Більше про приймаючу організацію тут

Фото на ФБ сторінці Центру

Робоча мова проекту - англійська.

Проживання і харчування, міський транспорт - забезпечується

Дорожні витрати  - волонтер відшкодовує 10%

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист (обидва англійською мовою) не пізніше 24 січня 2014 на olenkoglazkova@gmail.com з поміткою “ SERVE EVS ” в назві листа.

Контакти

  • olenkoglazkova@gmail.com
  • 0982396518 або 0501449467
  • Альона Глазкова
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.