БФ «Право на захист» (далі — Фонд) — благодійна організація, що зосереджує свою діяльність на наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО), особам, які потребують міжнародного захисту, особам без громадянства, особам з підвищеним ризиком без громадянства та особам без документів. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Фонд надає багатофакторну допомогу по всій території України, включаючи: юридичну, психологічну, фінансову, матеріальну, соціальну, адвокаційну, інституційну, моніторингову форми допомог та діяльність щодо зниження ризиків катастроф.
ОПИС ПРОЄКТУ
Здійснення просвітницької роботи для запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству, соціальна, психологічна, юридична підтримка осіб, постраждалих від гендерно зумовленого насильства (далі - ГЗН) – є одним із напрямків роботи БФ «Право на захист» і важливим компонентом проєкту .
У рамках проєкту планується налагодження взаємодії з місцевими організаціями, які працюють у сфері протидії ГЗН, проведення адвокаційних заходів, надання підтримки особам, які пережили насильство, шляхом перенаправлення і забезпечення доступу до сервісів допомоги, організація і проведення групових заходів для жінок і дівчат, зокрема – тренінгів з ГЗН, самозахисту, просвітницьких зустрічей, зустрічей з фахівцями, поширення пакетів гідності,
Від регіонального координатора очікується здійснення комунікації між різними організаціями та командою Фонду, організація заходів, націлених на реалізацію проєкту.
ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:
- Організація освітніх, адвокаційних, комунікаційних заходів і кампаній для досягнення мети проєкту – надання ефективної допомоги постраждалим від насильства, здійснення заходів для протидії та попередження насильства в регіоні.
- Супровід адміністративних питань у рамках програми ГЗН та пов’язаних операційних процесів.
- Забезпечення ефективної командної роботи та співпраці між членами команди, програмами, проєктами, які мають в собі складову ГЗН.
- Комунікація із командою проєкту (регулярні зустрічі, швидкий контакт, забезпечення інформаційної обізнаності про активності проєкту та плани з реалізації активностей ГЗН).
- Готовність до відряджень за географією проєкту та в рамках активностей Фонду.
- Створення внутрішньої карти організацій що опікуються питаннями ГЗН у Харкові, Харківській області тощо.
- Налагодження зв’язків з організаціями, які здійснюють координацію роботи щодо протидії та попередження гендерно зумовленого насильства, надають соціальні та освітні послуги у Харкові та Харківській області
- Представлення організації та участь у заходах, пов’язаних з протидією та запобіганням ГЗН (у т.ч. - домашньому насильству, насильству за ознакою статі, СНПК тощо);
- Розробка та впровадження плану підвищення обізнаності працівників щодо особливостей роботи з особами, що постраждали від ГЗН, у т.ч. роботи з чутливою інформацією;
- Координація
- Розробка/участь у розробці/ адаптація тренінгових навчальних програм, інформаційних сесій, інформаційних матеріалів;
- Участь та експертний супровід реалізації активностей у межах проєкту;
- Проведення просвітницьких заходів, навчальних програм, психолого-освітніх сесій із розширення можливостей і навичок для жінок і дівчат, у т.ч. щодо протидії гендерному насильству та сприяння доступу до послуг для постраждалих, на базі просторів безпеки, організацій та установ регіону для різних цільових аудиторій.
- Розуміння та забезпечення дотримання Кодексу поведінки та інших політик Фонду.
- За потреби - виконувати інші обов’язки.
ПРОФЕСІЙНІ ВИМОГИ
- Вища освіта в галузі юридичних, педагогічних, психологічних, соціальних чи інших гуманітарних наук.
- Досвід роботи в гуманітарній сфері, сфері надання соціальних, юридичних, психологічних послуг особам, постраждалим від насильства — від 1 року.
- Досвід управління командами – від 1 року.
- Досвід комунікаційної, адміністративної, просвітницької, тренерської діяльності для протидії і попередження насильства — буде перевагою.
- Володіння українською мовою.
- Володіння англійською мовою буде перевагою.
- Володіння навиками дистанційної роботи, гугл-інструментами, уміння організовувати онлайн- та офлайн заходи, користування графічними редакторами.
МИ ПРОПОНУЄМО
Успішному кандидату ми пропонуємо:
- Можливість працювати з однією з найсильніших українських правозахисних та гуманітарних НУО.
- Контракт до лютого 2025 року.
- Фахова методологічна підтримка.
- Своєчасна оплата заробітної плати.
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВКИ
Відправити резюме на адресу [email protected], зазначивши у темі листа «Регіональний/а координатор/ка напрямку протидії та попередження ГЗН (Харків)». Відповіді будуть направлятися тільки особам, які будуть відібрані для інтерв’ю. Будь ласка, не телефонуйте додатково.
Заявки приймаються до 15 серпня 2024 року. Якщо відповідні кандидати будуть визначені достроково, Фонд залишає за собою право завершити процес до цього терміну.
Коментарі