bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Координатор/ка з міжнародного співробітництва (Хмельницький)
10.07.2024

ВАКАНСІЯ: Координатор(-ка) з міжнародного співробітництва, керівник(-ця) структурного підрозділу (за підтримки Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD).

 

Місце роботи: Україна, м. Хмельницький (центр міста), офіс Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, повний робочий день.

Очікувана дата початку: 01 серпня 2024 року.

Форма працевлаштування: основне місце роботи, строковий трудовий договір (29 місяців), випробувальний період – 3 місяці.

Підґрунтя

Агенція регіонального розвитку Хмельницької області (далі – Агенція) – неприбуткова установа, утворена з метою ефективної реалізації державної регіональної політики в Хмельницькій області.

Агенція у співпраці з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, університетами та дослідницькими організаціями, бізнес середовищем, професійними та громадськими організаціями ініціює, розробляє та реалізовує проєкти регіонального та місцевого розвитку, які покращують якість життя мешканців Хмельниччини та посилюють економічний потенціал регіону.

Фейсбук-сторінка Агенції:

https://www.facebook.com/KhmelnytskyiRegionalDevelopmentAgency/

Протягом наступних 30 місяців Агенція впроваджуватиме заходи в межах грантової підтримки, отриманої від Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD (далі – проєкт UCORD*).

 

Обов’язки:

 • налагодження контактів між Агенцією, міжнародними організаціями, проєктами міжнародної технічної допомоги та передовими інституціями в країнах ЄС  та ін. країнах;
 • організація та проведення заходів для обміну досвіду та кращими практиками між громадами Хмельницької області та громадами в країнах ЄС, а також між регіонами у сферах креативних індустрій, економіки, екології, публічних послуг та розвитку демократичного громадянського суспільства тощо;
 • консультування зацікавлених сторін з розвитку міжнародного співробітництва;
 • вивчення та аналіз фінансових інструментів підтримки міжнародних партнерств;
 • системне вивчення та узагальнення проблем і потреб громад Хмельницької області та регіону в цілому у сфері розвитку міжнародного співробітництва;
 • системна взаємодія із посольствами, представництвами міжнародних організацій, міжнародними проєктами та програмами;
 • промоція регіону та громад регіону серед міжнародних партнерів;
 • виконання інших, необхідних для роботи Агенції завдань.

 

Вимоги до кандидата(-ки):

 • вища освіта в галузі соціальних комунікацій, медіа, економіки, права або суміжних галузях;
 • принаймні 3 роки досвіду координації/реалізації міжнародних інвестиційних проєктів та програм, проєктів міжнародної технічної допомоги або ін. проєктів;
 • досвід роботи з міжнародними організаціями, включаючи міжнародні фінансові організації, проєктами міжнародної технічної допомоги або для них;
 • знання законодавчої бази України щодо управління інвестиційними проєктами, проєктами міжнародної технічної допомоги тощо;
 • розуміння потреб Хмельницької області у залученні міжнародної допомоги;
 • розуміння процесів, пов’язаних з європейською інтеграцією, та аспектів співпраці органів державної влади, органів місцевого самоврядування із суб’єктами міжнародних відносин;
 • обізнаність з регіональною політикою та економікою, включаючи знання відповідних ключових інституцій, які працюють в Хмельницькій області;
 • грамотна письмова та усна українська та англійська мови;
 • упевнений користувач ПК – Word, Excel, PowerPoint, Outlook та інші спеціалізовані програми;
 • сильні комунікативні та презентаційні навички.

 

Для участі у конкурсі просимо надіслати до 21 липня 2024 року на електронну скриньку [email protected] резюме у довільній формі, яке демонструє досвід та навички кандидата(-ки), та короткий мотиваційний лист.

Прохання вказувати бажаний рівень заробітної плати в резюме.

У темі листа зазначте назву вакансії.

Відібрані кандидати(-ки) будуть запрошені на коротку співбесіду з конкурсною комісією Агенції регіонального розвитку Хмельницької області. 

 

*Проєкт UCORD, зосереджується на трансформації організаційних структур агенцій регіонального розвитку у 6 пілотних областях України (Хмельницькій, Сумській, Тернопільській, Вінницькій, Одеській та Волинській), а також розбудові їх спроможностей задля утвердження їх ролі провідників та фасилітаторів відновлення, здатних визначати регіональні пріоритети та формувати партнерства для розробки та втілення проектів, які сповна реалізовують потенціал регіонів.

Проєкт втілюється за підтримки Швейцарії компанією NIRAS Sweden AB. Наразі проєкт UCORD перебуває у своїй першій фазі, яка розпочалася у грудні 2022 р., та триватиме до листопада 2026 року. Всього проєкт розрахований на три 4-річні фази загальною тривалістю 12 років.

Метою проєкту UCORD є сприяння скоординованим діям з відновлення та злагодженого регіонального розвитку з боку громадян, бізнесу і органів влади, що у свою чергу покращує якість життя людей, зміцнює стійкість суспільства, мир та соціальну згуртованість в Україні.

Фейсбук-сторінка проєкту UCORD: https://www.facebook.com/UCORDproject

LinkedIn-сторінка проєкту UCORD: https://www.linkedin.com/company/ucord-project

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.