bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Психологиня з фаховим напрямком «економічна психологія»
10.07.2024

Громадська організація “Асоціація амбасадорок України” – ми група експертів об`єднаних спільною ідеєю сформувати суспільство, де всі жінки мають можливість розкрити свій потенціал та самореалізуватись. Наша діяльність спрямована на роботу з жінками з вразливих груп населення з числа внутрішньо-переміщених осіб, сиріт/напівсиріт, жінок які постраждали внаслідок війни та ін.

Через професійний та особистісний розвиток допомагаємо жінкам стати економічно незалежними та подолати складні обставини в яких вони опинилися. Пропонуємо співпрацю психологині з фаховим напрямком “економічна психологія”.

Напрямки співпраці:

  • Вичитка та створення фахового текстового контенту з теми економічної психології, фінансової грамотності, економічного наснаження та фінансової поведінки в сучасних умовах України.
  • Співпраця та колаборації у створенні та проведенні мотиваційних та освітніх програм (вебінари, міні-курси) з економічної поведінки та економічного наснаження жінок.
  • Консультації з методології при створенні соціальних досліджень з економічного наснаження жінок.

Контактна особа Анна Радіоновська

+38 (099)-22-59-204

Контакти

  • Контактний телефон 099-22-59-204

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.