Суспільне планує до запуску новий проєкт підліткових новин на базі цифрових платформ: YouTube, TikTok, Instagram. Для пошуку професійних ведучих нового диджитального проєкту оголошується відкритий кастинг, який буде проходити у два етапи.
Для того, щоб взяти участь у першому етапі відбору необхідно заповнити електронну форму та виконати завдання. Дедлайн — по 20 липня включно.
«Ми запрошуємо креативних, амбітних кандидатів та кандидаток долучитися до нашої команди. Я переконана, що це надвідповідальна та водночас дуже творча і командна робота. Якщо ти любиш комунікацію, захоплюєшся медіа і хочеш створювати освітній контент для українських підлітків — спробуй свої сили», — запрошує керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення Юлія Дичук.
ЗАВДАННЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ КАСТИНГУ:
1. Створи відео для TikTok: обери одну з наступних чотирьох тем, створи сценарій і зніми коротке відео, спрямоване на аудиторію 10–14 років:
Тривалість — до 60 секунд.
2. Запиши відеовізитівку: розкажи про себе, свій досвід і чому хочеш стати ведучим підліткових новин.
Тривалість — до 90 секунд.
Завантажуй всі матеріали на будь-яку платформу для зберігання відео (YouTube, Google Drive тощо) та додавай посилання в ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ.
За результатами першого етапу відкритого кастингу, редакція дитячого та підліткового мовлення цифрових платформ Суспільного відбере кандидатів та кандидаток, яких буде запрошено до участі в другому фінальному етапі відбору.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.
Коментарі