bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на відбір консультантів/ок зі створення навчально-методичного тренінгового посібника
20.06.2024

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ 

на відбір консультантів/ок зі створення навчально-методичного посібника для медичних працівників «Особливості консультування пацієнтів з туберкульозом. Мотиваційне консультування»,    в рамках діяльності із запобігання стигмі й дискримінації з боку медичних працівників фтизіатричної служби до пацієнтів з ТБ,  проєкт «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» міжнародної організації PATH.

БО TBPeopleUkraine – неурядова благодійна організація, яка займається питаннями протидії туберкульозу в Україні. Пріоритетними напрямками нашої діяльності є відстоювання прав та адвокація системних змін, як на регіональному так  і на національному рівнях задля забезпечення рівного доступу до якісних,  людино- орієнтованих послуг усім  людям з ТБ. 

БО TBPeopleUkraine оголошує конкурс на відбір консультантів/ок зі створення навчально-методичного тренінгового посібника для медичних працівників «Особливості консультування пацієнтів з туберкульозом. Мотиваційне консультування», в рамках діяльність із запобігання стигмі й дискримінації з боку медичних працівників фтизіатричної служби до пацієнтів з ТБ,  проєкт «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» міжнародної організації PATH.

 

 

Назва Організації

 

 

БО TBPeopleUkraine

 

 

Позиція в проєкті

 

 

Консультант з розробки навчально-методичного посібника для медичних працівників «Особливості консультування пацієнтів з туберкульозом. Мотиваційне консультування».

 

 

Мета діяльності напрямку

 

 

Розширення  знань та умінь щодо  сучасних методів та підходів консультування пацієнтів,  розвиток навичок мотиваційного консультування людей, які хворіють на туберкульоз та представників груп найвищого ризику, та інтеграція їх  у щодену практику медичних працівників.

 

 

Результат  діяльності консультанта

 

 

Розроблені матеріали  навчально-методичного посібника для медичних працівників «Особливості консультування пацієнтів з туберкульозом. Мотиваційне консультування».

 

 

Тривалість діяльності

 

 

липень- грудень 2024 

 

 

Географія діяльності

 

 

Всі регіони України

 

 

Організації які впроваджують діяльність

 

 

БО TBPeopleUkraine за підтримки РАТН

 

 

Мета конкурсу

 

 

Відбір консультантів/ок з розробки навчально-методичного посібника для медичних працівників «Особливості консультування пацієнтів з туберкульозом. Мотиваційне консультування».

 

Основні обов’язки на посаді:

 • формулювання навчальних цілей та очікуваних результатів, підбір відповідного змістовного матеріалу та його структурування;
 • розробка матеріалів навчально-методичного посібника для медичних працівників «Особливості консультування пацієнтів з туберкульозом. Мотиваційне консультування»;
 • внесення необхідних правок в навчально методичні матеріали після обговорення та проведення експертизи  напрацювань;
 • орієнтовний зміст посібника – вхідне анкетування, ситуація з ТБ в Україні, роль лікаря у лікуванні ТБ, розвиток «м’яких» навичок, формування прихильності до лікування, особливості консультування пацієнтів з ТБ, мотиваційне консультування, вихідне анкетування тощо;
 • участь у робочих зустрічах та заходах організації;
 • оформлення та вчасне подання документації для звітування за пророблену роботу:
 • ведення іншої проєктної документації.

Вимоги до кандидатів:

 • зацікавленість в забезпеченні сталості послуг для пацієнтів з ТБ, а також розширенні прав і можливостей та підвищення потенціалу людей, які хворіють або перехворіли на туберкульоз та членів їх родин;
 • досвід роботи у с сфері громадського здоров’я;
 • досвід розробки посібників та/або методичних  матеріалів за темою ТБ;
 • глибоке розуміння традиційних і сучасних методів, інструментів та прийомів навчання;
 • хороші комунікативні навички;
 • вища освіта;
 • високий письмовий та усний рівень володіння українською мовою;
 • впевнений користувач пакету Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).
 • здатність дотримання термінів завдань.
 

 

Для участі в конкурсі

 

 

Надішліть, будь ласка, своє резюме українською мовою,  та заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 1)

на електрону адресу: [email protected], з обов’язковою копією на [email protected] 

Зазначте в темі листа: Конкурс по відбору консультантів/ок розробки навчально-методичного посібника для медичних працівників «Особливості консультування пацієнтів з туберкульозом. Мотиваційне консультування»

 

 

Останній термін подання заявок

 

 

26  червня 2024 року

 

 

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 

 

учасник ознайомлений з даним оголошенням; 

організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій, до моменту підписання договору про закупівлю;

організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;

організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;

участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків;

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проєкту.

 

 

ВАЖЛИВО

 

 

 • Документи надіслані після зазначеного кінцевого терміну прийому заявок розглядатися не будуть.
 • На онлайн співбесіду буде запрошено тих кандидатів, яких попередньо  буде відібрано за розглядом резюме та інформації зазначеної в Додатку 1 до даного оголошення.
 • Переможця конкурсу буде повідомлено у термін не більший за 10 робочих днів після завершення конкурсу.

 

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 063 862 33 60   або на ел. адресу [email protected]

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.

Контакти

 • У разі виникнення запитань звертайтесь
 • будь ласка
 • за тел.: +38 063 862 33 60 або на ел. адресу [email protected]

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.