Мета проекту: сприяння поліпшенню можливостей 25 обраних закладів професійної (професійно-технічної) освіти запропонувати ринково-орієнтовану практичну та сучасну освіту у сфері сантехнічних технологій. Проект впроваджує модель публічно-приватного партнерства, яка забезпечує сучасну ринково-орієнтовану підготовку з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».
Очікувані результати:
Українсько-швейцарський проект «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за сприяння Міністерства освіти і науки України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва і ТОВ «Геберіт Трейдінг».
Уряд України, представлений Міністерством освіти і науки України, є бенефіціаром проекту, і буде спроможний запропонувати, оцінити й сертифікувати сучасні навчальні програми з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».
Проект співпрацює з 25 закладами професійної (професійно-технічної) освіти, в тому числі шістьма ЗП(ПТ)О, що були партнерами у фазі 1 проекту, і 19 ЗП(ПТ)О, на базі яких за кошт Уряду створено навчально-практичні центри.
Теперішній проект є логічним продовженням фази 1 проекту (2014-2018 рр.), яка продемонструвала значні результати. Положення про створення Міжрегіонального навчально-практичного центру було затверджене Міністерством освіти і науки України. Під час 2017-2018 навчальних років шість ЗП(ПТ)О згенерували більше 500 000 грн від діяльності навчально-практичних центрів.
Український Уряд виділив 12 000 000 грн (450 000 дол. США) на створення навчально-практичних центрів, використовуючи за основу універсальну модель НПЦ, розроблену ГУРТом. Сім сучасних посібників були створені відповідно до оновленого освітнього стандарту.
Залучення приватного сектору до оновлення освітнього стандарту, навчальних планів, навчальних матеріалів, проведення семінарів і майстер-класів суттєво посилює проект. Усі залучені сторони, включаючи Міністерство освіти і науки України, бізнес-компанії, заклади професійної (професійно-технічної освіти) тепер комунікують на спільній платформі.
КОНТАКТИ