bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-курси для всієї України в форматі SCORМ

Відсьогодні кожен українець зможе вільно отримати найзатребуваніші навички ХХІ століття у форматі SCORM-курсів, які до цього часу були доступні тільки співробітникам великих компаній.

SCORM-курси – це інноваційний формат навчання, який одночасно є:

-  цікавою історією (сторітейлінг),

-  захоплюючим квестом (гейміфікація),

-  корисним та практичним матеріалом, який легко засвоюється,

-  інтерактивними тестами, які прямо вбудовані в SCORM-уроки.

«Наразі ми створили 60 SCORM-курсів, завдяки яким люди зможуть: навчитись виступати публічно, створювати успішні проєкти, мислити креативно, керувати командами, організовувати ефективні продажі та презентації, сформувати власний бренд, а для вчителів та HRів будуть окремі навчальні програми», – говорить директор КНП «Освітня агенція міста Києва» Бадрі Лолашвілі,– «На відміну від звичайних онлайн-лекцій, які є у великій кількості в Інтернет, це справді інноваційний та ефективний формат навчання. Розробка кожного такого курсу є достатньо складною з точки зору методології та технічної реалізації, тому до цього часу SCORM-курси були доступні лише співробітникам топ-компаній, але ми знайшли можливість зробити SCORM-курси доступними для всіх, незалежно від віку та сфери зайнятості. Найближчим часом чекайте ще понад 100 нових SCORM-курсів, які допоможуть людям розвинути навички для побудови кар’єри в найбільш високооплачуємих сферах».

Вслід за першим в Україні інтерактивним серіалом «Освітній Герой» та SCORM-курсами, команда Освітнього Хабу міста Києва готує 20 топ-освітніх проєктів, які з’являться найближчим часом задля реалізації концепції Навчання Впродовж Життя (Life Long Learning), як на території Києва, так і всієї країни.

Для того, щоб отримати доступ до SCORM-курсів потрібно лише зайти на портал Освітнього Хабу міста Києва – eduhub.in.ua. 

 

ОСВІТНІЙ ХАБ МІСТА КИЄВА:

територія нових можливостей для кожного

Контакти

  • 0979108904
  • voronkin@ukr.net Оксана Воронкіна
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.