bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Валентина Кисла: «Я допомагаю робити автомобілі комфортними та естетично приємними»

Валентина Кисла (39 років, смт. Камишани, Херсонська область) займається тюнінгом автомобілів. Читайте історію становлення бізнесу Валентини й дізнавайтеся, чим їй допомогла участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес», що відбувався в рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ за фінансування уряду Данії.

***

Йдеться про внутрішнє оздоблення елементів авто: перетяжка салону, дверних карт, торпед, керма тощо. На сьогодні український авторинок насичений б/у автомобілями, а також автівками з ЄС та США. Всі вони мають дефекти – пошкодження, потертості, використані подушки безпеки в кермі та торпеді, яких необхідно позбутися. Однак більшість автолюбителів хочуть бачити своє авто комфортним і естетично приємним, тому й звертаються за відновленням чи реставрацією салону своєї автівки. 

Зараз мій бізнес знаходиться на ранньому етапі розвитку. Одним із основних завдань є фінансовий капітал, адже для роботи необхідне просторе приміщення і професійне обладнання. Поки ми працюємо вдвох із моїм напарником-учасником АТО. Коли знайдемо більше приміщення, будемо розширювати штат.

Бізнес-ідея виникла в процесі банальної ситуації. Обтяжка керма мого автомобіля зносилася, і я вирішила її замінити. Поїхала в спеціалізований магазин, щоб купити нову, заміряла всі параметри, але наявні обтяжки все одно не підійшли. От і вирішила спробувати самостійно оновити своє кермо. Навички роботи зі шкірою та замінниками у мене були – колись я виготовляла взуття ручної роботи.

Спершу оновила своє кермо, потім – друзів і знайомих. Відчувши в собі сили, пішла далі і тепер можу зробити практично всю роботу, пов’язану з оновленням салону авто. Звісно, процес навчання в цій галузі відбувається щоденно. 

Перш за все, на тренінгу «Розпочни свій бізнес» мені сподобалося, що тренери – це реальні підприємці, а не просто теоретики. Почерпнула багато цікавої інформації. Дуже порадувала можливість ставити запитання по суті моєї справи і отримувати чіткі та зрозумілі відповіді.

Для успішної реалізації ідеї треба мати знання і навички у тій галузі, якою збираєтеся займатися. Бути комунікабельною та сміливою людиною, адже власна справа – це завжди повна відповідальність, і доведеться викладатися на всі 100%. Звісно, добре, коли є стартовий капітал – він допомагає вашому бізнесу швидше розвиватися.

Рецепт успіху опублікований у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці у співпраці з Ресурсним центром ГУРТ за фінансування уряду Данії.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<