bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Юлія Євдокимова: «Розвиваючи свій бізнес, треба діяти тут і зараз»

Продовжуємо публікацію рецептів успіху від підприємців, які відвідали тренінги «Розпочни свій бізнес», ініційовані Міжнародною організацією праці та Ресурсним центром ГУРТ.  Про свій шлях до відкриття хабу для підлітків розповідає Юлія Євдокимова (33 роки, м. Бровари, Київська область).

***

Teenagers Brovary Hub – центр сучасного розвитку успішної людини майбутнього у Броварах. Ми вчимо тому, чого не викладають у школах. Ми допомагаємо підліткам бути успішними, а в поняття «успішність» вкладаємо не тільки професійні здобутки, а й особисті в майбутньому: щаслива родина, улюблена робота, відкриття свого бізнесу, вміння досягати мети і долати труднощі, заробляти і грамотно розпоряджатися фінансами, радіти і бути щасливими. Всі заходи проходять у коучинговому форматі.

Я три роки працюю з підлітками як коуч та ведуча бізнес-гри «Грошовий потік». За ці роки я зрозуміла, що на одній хвилі з молоддю, розумію їх і можу бути корисна не тільки в окремих проектах, а в глобальніших і важливіших для них речах. Рік тому я вперше почала думати про створення центру для підлітків, пройшла навчання від ЄС, написала бізнес-план і навіть подалася на грант. Грант я не отримала, але вирішила своїми зусиллями започаткувати справу. У вересні пройшла навчання «Розпочни свій бізнес» та ще раз впевнилася в життєздатності своєї ідеї. Тож у листопаді заявила про свій проект і почала його реалізацію.

Під час тренінгу я побачила сильні та слабкі сторони. Особливо корисно було почути зворотній зв'язок від інших учасників. Дізналася, як можна прорахувати собівартість послуг; зрозуміла, як сформувати основні та індивідуальні потреби клієнта; розібралася з маркетинговим планом та технологією 7П.

Заходи центру націлені на формування ключових навичок успішної людини XXI століття. Не секрет, що низка затребуваних професій завтра зникнуть. Потрібні нові навички і новий формат мислення – системного, критичного, креативного, логічного, – а також розвинений емоційний інтелект.

Я надаю можливість безоплатної участі дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей, популяризую здоровий спосіб життя, дбайливе ставлення до природи та її ресурсів.

Основні мої «граблі» – очікування, що все буде ідеально, наприклад, сторінка у соціальних мережах, логотип, флаєри тощо, а потім – коли прийде найкращий час для реалізації ідеї. Однак треба діяти тут і зараз.

Як мінімум, варто скористатися постановкою мети по SMART; написати бізнес-план, щоб побачити, чи варта ця ідея втілення, які в неї сильні та слабкі сторони, які є можливості та ризики. Також слід ретельно планувати свій день та здійснювати ефективні кроки до своєї мети. В цьому мені допомагає робота з коучем. А ще спілкуватися з людьми, знаходити однодумців, горіти своєю справою, розвиватися в ній та не зупинятися на досягнутому.

Рецепт успіху опублікований у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці у співпраці з Ресурсним центром ГУРТ за фінансування уряду Данії.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 5  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.