bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Юлія Пашковська: «Я допомагаю людям побачити їхню красу і повірити в себе»
03.08.2015

Портал ГУРТ презентує наступну історію успіху підприємниці, підтриманої Ресурсним центром ГУРТ у 2014-2015 рр. Цього разу мова йтиме про Юлія Пашковську, котра брала участь у проекті «Розвиток жіночого підприємництва в Україні», що впроваджувався за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги. Детальніше про досягнення Юлії читайте нижче.

***

Ще п’ять років тому Юлія Пашковська навчалася в Полтаві на інженера-будівельника. А сьогодні вона – професійний фотограф, який ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди шукає нових шляхів для вдосконалення свого творчого ремесла.

 

Юлії всього 27 років, і вона належить до тих щасливців, що вже встигли віднайти свою ціль у житті та впевнено крокують до неї. «Мій бізнес – дуже специфічний. Він творчий і його неможливо передбачити. Я – фоторепортер щасливих подій!», – стверджує Юлія.

Вперше Юлія зацікавилася фотографією п’ять років тому, коли до її рук випадково потрапив досить непоганий цифровий фотоапарат. Так у її житті з’явилося хобі, що перетворилося на справу всього життя. На той час дівчина навчалася на п’ятому курсі за спеціальністю «Інженер-будівельник», однак за фахом Юлія не працювала жодного дня. Коли зрозуміла, що обрана спеціальність не для неї, просто написала заяву на відрахування і пішла займатися тим, що їй було до душі. «Іноді потрібно ризикувати. Бо поки ти не зачиниш одні двері, можуть не відчинитися інші. А за ними часто значно цікавіше», – з усмішкою згадує Юлія.

Протягом трьох років вона розвивала свій талант і навчалася самотужки. Однак нещодавно Юлія вступила до Нью-Йоркського інституту фотографії. І хоч навчання відбувається дистанційно, це великий крок уперед і можливість одночасно працювати та вдосконалювати свою майстерність.

Фоторобота Юлії Пашковської

Перші клієнти з’явилися у Юлії два роки тому. Ніяких маркетингових ходів Юлія не застосовувала – її знаходили через друзів та знайомих. Дівчина нещодавно офіційно зареєструвала свою справу. Поштовхом до цього стала участь у тренінгах, організованих Ресурсним центром у межах проекту «Розвиток жіночого підприємництва в Україні» за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги. Як зазначила Юлія, до цього тренінгу в її розумінні податкова була «монстром», а бухгалтерія – чимось нереально складним. Однак все змінилося, коли тренери пояснили особливості роботи фізичних осіб-підприємців, надали посібники з менеджменту та бухгалтерії, вселили впевненість та усвідомлення необхідності подальшого розвитку як приватного підприємця.

«Кожна зйомка для мене – це виклик. Я допомагаю людям побачити їхню красу. Мені подобається ефект, коли після зйомки мої герої починають вірити у власні сили», – коментує свою роботу Юлія. Вона, немов психолог, допомагає людям розкритися, побачити себе справжніми, вільними, гарними і просто полюбити себе.

Фоторобота Юлії Пашковської 

На шляху до підприємницького успіху Юлії було чимало перешкод. Іноді людину важко вивести на контакт, зробити так, щоб вона розкрилася і почувала себе вільною у кадрі. Таке вміння, як зауважує фотограф, приходить із досвідом.

Ще однією з перепон, яку Юлія вдало поборола, була лінь. «Якщо я не переборю свою лінь, то ніхто цього не зробить. Головне нічого не відкладати на завтра», – ось основний рецепт, якого потрібно дотримуватися у боротьбі з цим «захворюванням». Також допомагають нові знайомства та люди, котрі зустрічаються на творчому шляху.

Всім, хто хоче стати успішним фотографом, Юлія дала декілька порад, що полегшать нелегкий шлях творчої особистості. Перш за все, необхідно визначитися, чи справді це є Вашим покликанням. По-друге, з’ясувати, в якому жанрі Вам краще працювати, аби не розпорошуватися і уникнути професійного вигорання. По-третє, вірити у свої сили і ніколи не порівнювати себе з іншими. По-четверте, любити те, чим Ви займаєтеся. І, по-п’яте, ніколи не піддаватися своїм страхам.

Аудіо-версію історії успіху слухайте на ГУРТрадіо

Над історією успіху працювали учасники ГУРТрадіо Кемпу Михайло Баган, Марина Житник, Анна Стукало

Хочете ефективніше розвивати свій бізнес? Користуйтеся Довідником підприємця на порталі ГУРТ

Проект «Розвиток жіночого підприємництва в Україні» покликаний допомогти реалізувати підприємницький потенціал та відкрити власну справу жінкам, активізувати ініціативи взаємодопомоги та зв’язки між підприємницями Вінницької, Житомирської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей. Проект впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Всесвітньої Єврейської допомоги.

Контакти

Коментарі

Крістіна Іванова   3215 днів тому   #  

Все умнички!!! но Мише Багану отдельные комплименты в отношении видео!!! я тоже так хочу намучиться!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.