bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Сергій Недашківський: від банківської справи до медового бізнесу
20.07.2015

Ми продовжуємо публікувати мультимедійні історії успіху підприємців, підтриманих Ресурсним центром ГУРТ у 2014-2015 роках. Цього разу мова йтиме про Сергія Недашківського та його бджільництво «Медове Полісся». Сергій став переможцем проекту «Розвиток малого підприємництва в сільських громадах України», що впроваджувався Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Фонду «Монсанто». Про його кроки до власної мрії читайте далі.

***

Ще донедавна колишній фінансист Сергій Недашківський працював у банку і не підозрював, що вже за два місяці після відвіданого тренінгу в межах проекту «Розвиток малого підприємництва в сільських громадах України» він стане приватним підприємцем і отримає матеріальну допомогу на розвиток власного бізнесу.

Сергій разом зі своєю родиною займається бджільництвом «Медове Полісся». Любов до бджіл і меду почалася ще з дитинства, яке Сергій провів у селі Свиридівка Житомирської області. Спочатку це було захоплення, яке згодом переросло у хобі, а 10 років тому майбутній підприємець зрозумів, що бортництво може приносити не тільки моральне задоволення, але й прибуток.

«Всі думають, що тут складного!? Купив собі вулика та сім’ю бджіл – от і все! Але насправді це дуже клопітка робота. Потрібно доглядати за вуликами й бджолами, на зиму утеплювати, боротися зі шкідниками, вчасно розширювати рамки бджолиної сім’ї», – розповідає про свою справу Сергій.

Разом із батьком підприємець доглядає за бджолами. Поки у родини Недашківських п’ять вуликів, але завдяки перемозі Сергія у проекті Ресурсного центру ГУРТ найближчим часом бджолярі планують розширити пасіку до 30 вуликів і згодом працевлаштовувати в себе односельчан. «Участь у проекті стала для мене переломним моментом. Під час тренінгів я зрозумів: якщо підходити до підприємництва з розумом, готуючи бізнес-план і маркетингову стратегію, справа йтиме значно ефективніше», – стверджує Сергій.

Користь від бджолярства неабияка, адже бджоли опилюють сільськогосподарські культури, які, у свою чергу, дають більше врожаю. Крім того, останнім часом набуває моди бджолинотерапія, що має лікувальні властивості та спрямована на покращання самопочуття, виведення з організму токсичних речовин і зміцнення імунітету.

Під час ГУРТ Бізнес Кемпу Сергій дав декілька порад тим, хто хоче зайнятися малим бізнесом:

  1. Необхідно все робити вчасно.
  2. Бути фанатом своєї справи.
  3. Не боятися ризикувати.
  4. Не пасувати перед труднощами.
  5. Тримати марку продукту.

«Щоб стати успішним, треба вірити в те, що робиш, і тоді все вийде, – запевняє бджоляр Сергій із Житомирщини і додає: – Насправді, коли займаєшся справою, яка тобі в задоволення, а людям є від того користь, з часом це приноситиме ще й прибуток».

Аудіо-версію історії успіху слухайте на ГУРТрадіо.

Над історією успіху працювали учасники ГУРТрадіо Кемпу Артем Дубовик, Вікторія Пупій і Сергій Хорольський

Хочете ефективніше розвивати свій бізнес? Користуйтеся Довідником підприємця на порталі ГУРТ

Проект «Розвиток малого підприємництва в сільських громадах України» покликаний активізувати підприємницький та лідерський потенціал у мешканців сільських громад Кіровоградської, Черкаської, Житомирської, Київської областей. Проект впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Фонду «Монсанто».

Контакти

Коментарі

Віктор Клименко   3126 днів тому   #  

Дуже цікаві історії успіху публікує ГУРТ. Надихають! Бажаю всім підприємцям-початківцям успіху й наснаги.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.