bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Асоціація благодійників України проводить опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2019»

Недержавний аналітичний центр «Благо Україна» (відокремлений підрозділ «Асоціації благодійників України») проводить вивчення експертної думки щодо стану розвитку благодійності та волонтерства в Україні.

У процесі цього опитування ми хочемо почути Вашц думку стосовно тенденцій розвитку благодійності та волонтерства в Україні, дізнатися оцінку щодо невирішених проблем та “гострих кутів” у доброчинному середовищі, отримати конструктивні пропозиції.

Пропонуємо Вам взяти участь в експертному опитуванні «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2019», результати якого будуть узагальнені та оприлюднені у лютому-березні  2020 року під час публічної презентації чергового річного звіту «Зелена книга української доброчинності».

АНКЕТА ЕКСПЕРТНОГО ОПИТУВАННЯ«СТАН РОЗВИТКУ ДОБРОЧИННОСТІ В УКРАЇНІ – 2019» (за період з січня по грудень 2019 року )

Заповнити анкету необхідно до 5 лютого 2020 року.

Додаткова інформація або консультація ел.поштою: vbo.abu@gmail.com, або за тел. +38(067) 164 04 11.

Будемо дуже вдячні за Ваші оцінки та думки!

Довідково. У 2012 році Асоціація благодійників України започаткувала і презентувала благодійницькій спільноті експертне опитування про стан розвитку благодійності в Україні, який фактично став документом, що запровадив системний аналіз, своєрідний календарний «зріз» благодійного життя в Україні. З результатами опитування за попередні роки можна ознайомитися за посиланням: https://vboabu.org.ua/news/2675.html

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.