bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

МОН запрошує батьків та освітян долучитися до реформування дошкільної освіти

Міністерство освіти та науки України закликає усіх батьків взяти участь в онлайн-опитувальнику щодо основних засад дошкільної освіти та особисто стати рушієм масштабної реформи дошкільної освіти, що є пріоритетом МОН на наступні п’ять років. До участі в  опитуванні, що триватиме до 23 грудня включно, також запрошуються працівники закладів дошкільної освіти, управлінці у сфері дошкільної освіти та представники профільних громадських організацій.

Заповнення форми займає лише декілька хвилин, однак результати опитувальника зможуть показати реальну точку зору суспільства, що обов’язково буде враховано при розробленні ключових нормативних документів. Це – не лише піклування про розвиток власної дитини, а й можливість змінити майбутнє більшості українських дітей.

Онлайн опитувальник є частиною циклу публічних консультацій, що Міністерство освіти і науки України проводить за сприяння Національного Демократичного Інституту та Інституту “Республіка”. Під час консультацій МОН зустрілося з більш ніж 500 активними батьками, педагогами, освітніми управлінцям та представниками профільних громадських організацій з усієї країни, для того, аби почути їх бачення щодо необхідних змін та подальшого реформування сфери дошкільної освіти. Серед найважливіших тем консультацій – критерії якості дошкільної освіти, організація освітнього процесу, фінансування, альтернативні форми здобуття дошкільної освіти тощо. Результати цих консультацій також будуть враховані під час розроблення нормативної бази.

Якщо  ви бажаєте взяти участь в обговоренні та долучитись до реформування дошкільної освіти, візьміть участь  в онлайн-опитуванні та поділіться власною думкою. Адже навіть маленька дія здатна стати рушієм до якісних позитивних зрушень у житті наших дітей.

Проведення консультацій стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Сполученого Королівства.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.