Global Voices запрошує до співпраці

Міжнародна і багатомовна спільнота блогерів, журналістів, перекладачів, учених і правозахисників Global Voices запрошує до співпраці неурядові організації та незалежні медіа.

Global Voices запрошує до співпраці

Global Voices українською

Global Voices – це міжнародна і багатомовна спільнота блогерів, журналістів, перекладачів, учених і правозахисників. Маючи понад 800 учасників у 130 країнах, ми пишемо і перекладаємо на десятки мов історії з усього світу, щоб посилювати голоси тих, хто не може мовчати для захисту справедливості або прагне будувати мости між культурами.

Статті Global Voices стосуються прав людини, свободи слова та інтернет-цензури, ми висвітлюємо демократичні рухи та громадські ініціативи в різних сферах, а також підтримуємо зусилля активістів по захисту прав та інтересів корінних народів та їхніх мов.

Завдяки нашим волонтерам — перекладачам ідеї та думки онлайн-активістів з різних країн стають доступними для носіїв різних мов.

З 2004 року Global Voices співпрацює з десятками організацій для посилення глобального діалогу. Серед наших партнерів The Guardian, PRI.org, Deutsche Welle, Slate, La Stampa, Meedan, 350.org, Witness та Syria Deeply. У минулому ми співпрацювали з BBC, Reuters і The Economist.

8 способів стати партнером Global Voices:

Замовлення: Ви замовляєте нам писати незалежні матеріали на певну тему, регіон або проблему.
Спільне виробництво: Наші редактори співпрацюють з вашими редакторами або авторами для спільної підготовки статей, які публікуються на обох сайтах.
Глокалізація: Ви — місцевий новинний сайт, якому довіряють? Ми редагуємо для глобальної аудиторії, перекладаємо та публікуємо ваші локальні історії, завдяки чому контент може досягти глобального читача.
Кроспостинг: Ми обмінюємось контентом і посилаємося один на одного на основі ліцензії Creative Commons.
Переклад: Ви можете найняти нашу глобальну команду технічно підкованих та культурно обізнаних перекладачів.
Менторство: Учасники нашої спільноти стають наставниками для авторів та перекладачів-початківців.
Експерти GV: Зв’яжіться з нами, якщо вам потрібен експерт для виступу, дослідження чи конференції.
Висвітлення: Ми любимо висвітлювати добру роботу, яку роблять наші однодумці. Зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога у просуванні кампанії або події, яка, на вашу думку, відповідає нашій місії.

Для отримання додаткової інформації про ці та інші типи партнерських зв’язків, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою partnerships AT globalvoices DOT org.

Більше інформації тут https://uk.globalvoices.org/about/partnership/

Контакти

  • https://uk.globalvoices.org/about/partnership/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.