bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Регіональний представник програми «Муніципальна няня»

«Муніципальна няня» – це урядовий проект з підтримки молодих батьків, який запрацював з 1 січня 2019 року. У його рамках держава компенсовує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років.

У Міністерстві соцполітики наголошують, що компенсація на няню не заміняє інші соціальні виплати на дитину і виплачується окремо за бажанням батьків. 
Міжнародний благодійний фонд « Коровай» реалізовує дану програму та планує відкрити філію у кожному місті України , для того , щоб кожна сімя , що виховує дітей до 3 років могла скористатись перевагами даної програми ,  а також  надає безкоштовні юридичні консультації жителям та гостям міста по питаннях оформлення даної послуги та юридичний супровід при подачі документів до відділень соціального захисту по місцю проживання.

Нам потрібні регіональні координатори , які зможуть запустити діяльність програми у себе на локації.

Вимоги:

-ефективне управління командою 

- досвід роботи у громадському секторі

-досвід роботи ізз соціальною сферою або управлінням соціального захисту буде плюсом

Що ми пропонуємо?

-навчання , та повний супровід діяльності 

-конкурентна заробітна плата

-можливість долучитись до цікавого проекту

Якщо Ви хочете долучитись до нашої команди та відкрити осередок програми , заповніть будь ласка дану гугл форму  https://forms.gle/YtCiJoy8puDx3qhVA

Контакти

  • korovai.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.