З цим відкритим листом до Вас звертається колектив Іванківського Центру «Довір’я», члени Іванківської громадської організації «Центр розвитку громади» та молодіжна громадська організація «Пряма дія» Шановні Українці!
Ми ділимо з вами і радість і приємності, але життя, на превеликий жаль, складається не лише з них. Ніхто не застрахований від того, що в його дім може постукати біда. Зараз таке трапилося у сім’ї наших земляків Анжели та Миколи Ярмоленків. У їх 16 річного сина Максима лікарі виявили хронічну ниркову недостатність.
Протягом останніх півтора року дитині штучно підтримують життєдіяльність нирок, проте їй терміново потрібна складна операція з пересадки нирки. Донором для хлопчика буде батько, який зараз знаходиться на обстеженні в Київському НДІ КЕХ ім.Шалімова. Для підготовки, проведення операції та подальшого лікування Максима потрібні значні кошти, яких сім’я Ярмоленків не має. Мама хлопчика працює в ЦРЛ санітаркою, батько водій. Ми звертаємося до ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ з проханням допомогти, можливою для кожного, сумою. Допоможіть, будь-ласка, і дай Боже, щоб будь-яка біда і нещастя обминали всіх Нас і Наших близьких . Усіх, хто хоче і може допомогти сім’ї Ярмоленків. Контактний телефон: 0976165489 Ярмоленко Анжела Олександрівна.
Для перерахування коштів подані такі реквізити:
«ПриватБанк» МФО Банку 305299
Код ОКПО 143605702, Номер рахунку 29244825509100,
номер карти отримувача: 6762462050327144
призначення платежу: кошти на лікування,
Отримувач: Ярмоленко Анжела Олександрівна.
Коментарі