bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фото матеріали для виставки Освіта дорослих в переломні часи: німецько-український досвід»

З 6 по 9 листопада 2019 року в Національному музеї України в рамках проведення тижнів Німеччини в Україні проводитиметься фото виставка «Освіта дорослих в переломні часи: німецько-український досвід». Захід організований Української асоціацією освіти дорослих, в партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, за підтримки Посольства Німеччини у Києві, та проводиться з нагоди 30 років падіння Берлінського муру.

Українська асоціація освіти дорослих звертається до організацій, які працюють у сфері освіти, а також будь-кого, хто має відповідні матеріали. Просимо надати для виставки фото матеріали, які відповідають одній з нижчеподаних категорій:

  • Роль громадянського суспільства в переламних подіях в Україні (Євромайдан, війна в Україні)
  • Щоденне життя в кризові періоди – надії, виклики, життєві позиції громадян, зміни в їх професійній діяльності, громадянській позиції та реакція провайдерів неформальної освіти як на зміни в суспільстві в цілому, так і на зміни людини
  • Вплив на діяльність провайдерів неформальної освіти дорослих політичних, громадських та культурних трансформацій внаслідок Євромайдану та війни в Україні
  • Роль освіти дорослих та громадянської освіти в політичних, громадських та культурних трансформаціях від Євромайдану до сьогодні

Просимо надіслати фото у гарній якості на електронну пошту info@uaod.org.ua з темою листа «Фото» до 1 жовтня включно. Разом з фото просимо надати наступну інформацію:

- Короткий опис того, що відбувається на фото (декілька речень);

- Час та місце, де зроблено фото

- Автор фото (якщо автор невідомий – вказати це).

Вищезгадана інформація буде використана під час підготовки презентації. Ми відповімо усім, хто до нас звернеться незалежно від того, чи будуть використані надіслані матеріали для виставки.

Контакти

  • info@uaod.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.