Онлайн опитування «Довіра до суду»

ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» (м. Харків) реалізує проект, в рамках якого пропонумо всім бажаючим взяти участь у онлайн соціологічному опитуванні з метою оцінки ефективності судової системи. 

Один із партнерів Програми “Нове правосуддя” – громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» (м. Харків) реалізує проект “Громадська підтримка аналітичної діяльності органів суддівського самоврядування: розробка та пілотна апробація Методики оцінки довіри до суду”.

Проект впроваджується з грудня 2017 по грудень 2018 року та присвячений створенню ефективних інструментів вимірювання рівня довіри до суду. Довіра до суду означає впевненість у тому, що судова діяльність здійснюється у спосіб, який максимально відповідає очікуванням, сподіванням та  потребам населення.

В рамках проекту Інститутом прикладних гуманітарних досліджень було розроблено та апробовано методику моніторингу довіри до суду, частиною якої є анкета (опитувальник) громадян щодо рівня довіри до суду.

Моніторинг містить три компоненти:

  • загальна оцінка довіри та суміжних аспектів ставлення до суду (населення загалом);
  • довіра до суду населення, що мало досвід участі у судових провадженнях (пересічних громадян);
  • довіра до суду професійних учасників судових проваджень (адвокати/юристи, прокурори). 

Пілотне опитування громадян відбулося влітку 2018 року у трьох областях України (Вінницька, Волинська та Дніпропетровська); крім того розроблено модуль он-лайн соціологічного опитування, яке не обмежено за географічною ознакою і участь в якому абсолютно вільна. При цьому наявність професійної юридичної освіти необов’язкова.

Результати апробації Методики моніторингу довіри до суду були представлені на заході 6 серпня 2018 року у м. Київ за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» за участю представників та представниць судівництва, НУО та громадянського суспільства.

Пропонуємо всім бажаючим взяти участь у онлайн соціологічному опитуванні з метою оцінки ефективності судової системи та успішності заходів з її реформування протягом жовтня – листопада 2018 року.

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням https://tinyurl.com/yc6kv4tl

Опитування потребує всього 5 хвилин Вашого часу.

Заздалегідь вдячні!

Контакти

  • електронна адреса kokhan.v@iahr.com.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.